.

.

Ситафу Интегрирана LED LED приврзок светло, затемнето кујнски светлосни тела за промена на бојата LED лустер за трпезарија со далечинска, модерна LED таванска светлина 3-

Ситафу Интегрирана LED LED приврзок светло, затемнето кујнски светлосни тела за промена на бојата LED лустер за трпезарија со

DEN 1262.24

Износ
Залиха

8*47,2 инчи, модерните тела за приврзоци за приврзоци се со беспрекорна изработка и лесно склопување, уникатен телескопски дизајн, висечката низа може да се протега од 1 до 42 инчи; Getе добиете повеќе форми од овој остров на кујнските светла за приврзоци преку притискање на иглички за заклучување на кабелот, избирајќи ја вашата омилена форма пред да инсталирате; Farm House House Houthen Island Light Filtures како прекрасно осветлување на просторијата, чувајте ги вашите декор на тела никогаш не застанувајќи; Повеќе форми кујнски приврзок светло, осветлување на кујнски остров- далечински управуван арилен приврзок светло со атрактивен изглед, исто така е вистински белег во текот на денот, ви нуди шармантен амбиент со светла извор на светлина.Не материјата ден или ноќ, вашиот дом е сè уште полн со бои ;. Се сеќава на поставките. Ако имате какви било прашања во врска со современото осветлување на приврзокот, само слободно контактирајте со нас во секое време. Оваа модерна LED приврзок светлосен тела доаѓа со модерен изглед за забавен пресврт во кујната. Силно препорачувајте ги овие приврзоци за приврзоци во дневна соба, трпезарија, кујнски остров итн. ✨ 【【3-светла LED LED приврзоци за осветлување за кујнски остров】 ЛЕРВЕН СВЕТСКО СВЕТСКИ БОЈА, СЛЕДНИК ЗА ЛИЦЕ, ДИЗАЈНСКИ СВЕТСКИ ОБЕДИНЕТЕ ДА ГО ОДГОВОР, тоа е прекрасен избор како осветлување на кујнскиот остров заради рамнотежа по рамномерно.Висока осветленост, ниска потрошувачка на потрошувачка на потрошувачка - 36 W затемнет LED лустер со далечински управувач. Без оглед на денот или ноќта, вашиот дом е сè уште полн со бои;. Секој реквер може да се реши добро, ние сме заедно. Далечинскиот управувач работеше веднаш. ✨ 【Прилагодлива LED лустер модерна кујна за светло】 Оваа кујна кујна светлина за кујни, LED лустер за трпезарија е магија; Getе добиете повеќе форми од оваа 3 лесна кујна за осветлување на кујната, виси модерни лустери за трпезарија со прилагодување на жиците преку иглички за заклучување на кабел; DIY и избирање на омилените форми пред инсталирање; Напон : 110 V, моќност : 36 W. Осветленоста на LED светлото на приврзокот може да се прилагоди за 5%-100% , а светлината на приврзокот има мемориска функција и ноќен режим. Осветленоста на овој LED лустер е 10% -100% , а температурата на бојата е 3000k -6000k (бела светлина, природна светлина и топла светлина) . Додава модерно присуство во просторија без да додаде многу. Оваа светлина на приврзокот не е само модерна светлина на таванот, туку и како декоративна ламба. ✨ 【【3-светла LED LED приврзоци за осветлување за кујнски остров】 ЛЕРВЕН СВЕТСКО СВЕТСКИ БОЈА, СЛЕДНИК ЗА ЛИЦЕ, ДИЗАЈНСКИ СВЕТСКИ ОБЕДИНЕТЕ ДА ГО ОДГОВОР, тоа е прекрасен избор како осветлување на кујнскиот остров заради рамнотежа по рамномерно. Без оглед на денот или ноќта, вашиот дом е сè уште полн со бои;. LED таванските светла се омилен избор затоа што издржат до 50К часа пред да треба да се заменат; CRI индекс за оваа модерна LED тавански светло е до 90, што симулира природна светлина во најголема мерка и ги обновува вистинските бои. Ако имате какви било прашања во врска со современото осветлување на приврзокот, само слободно контактирајте со нас во секое време. Прилагодете ја должината на прашката со орев за да одговара на висината на вашиот таван. LED таванските светла се омилен избор затоа што издржат до 50К часа пред да треба да се заменат; CRI индекс за оваа модерна LED тавански светло е до 90, што симулира природна светлина во најголема мерка и ги обновува вистинските бои.

Карактеристики

Производи во категоријата