.

.

2 ПАРЧИЊА 2-во-1 Сечење Вилушка Од Лубеница, Машина За Сечење Лубеница Летна Вилушка За Сечење Овошје Од Лубеница, Вилушки За Сечење Овошје Со Двојна Глава Од Нерѓосу?

2 ПАРЧИЊА 2-во-1 Сечење Вилушка Од Лубеница, Машина За Сечење Лубеница Летна Вилушка За Сечење Овошје Од Лубеница, Вилушки За

DEN 1134.40

Износ
Залиха

●Сечење Вилушка Од лубеница● : оваа неверојатна алатка за вилушка за сечење овошје од лубеница може да ја исече лубеницата на совршени коцки. Можете да уживате во освежителни парчиња лубеница без да се занимавате со маса што капе. €2-Во-1 Дизајн : оваа вилушка од лубеница е опремена со автоматско сечило за сечење. Само турнете ја алатката за сечење лубеница во лубеницата, парчињата лубеница ќе излезат автоматски, а потоа користете вилушка и добро сте да одите. ●Материјал од нерѓосувачки Челик Од нерѓосувачки Челик Од Нерѓосувачки челик, Цврст и издржлив, антикорозивен и анти- ' рѓа. Предната вилушка е ситно полирана, со мазни и без бруси рабови. Полирана рачка со висока прецизност, удобна за допир. ●Лесен за употреба : нежно Туркајте, потоа се сечат прекрасните парчиња лубеница и за кратко време можете да добиете многу коцки лубеница на парчиња! Може брзо и лесно да се отстрани директно од коцките диња и да се стави на чинија. Овој секач за сечење лубеница може да ви заштеди време на сечење, лесен за ракување. ●Лесен И Пренослив Q : Лесниот и компактен дизајн го олеснува користењето, носењето и складирањето, совршен за домашно или надворешно кампување. Основни алатки за јадење. Тоа е суштинска алатка за јадење лубеница во лето,Совршен избор за подарок лубеница за пријатели, семејство и работник како подарок за загревање на куќата. Карактеристики : 1.Усвојување материјал од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив,Мултифункционална употреба, удобен и брз. 2.2 - во-1 Машина За Сечење Лубеница со Вилушка, делител на лубеница, мултифункционална квалитетна вилушка од нерѓосувачки челик компактна и лесна за носење За Домашно Кампување и забава. 3. Суштинска Алатка за Јадење Лубеница Во Лето. 4.Овој секач за сечење лубеница може да ви заштеди време на сечење, лесен за ракување. 5.Изработени од квалитетен нерѓосувачки челик материјал лубеница сечење, се обезбеди неговата издржливост и практичност. Опишете : Материјал : Тежина Од Нерѓосувачки челик : Околу 58гр Големина : 26 Х 3,6 Х 1 см/ 10,22 Х 1,41 Х 0,39 во Пакет содржи : 2 * 2-во-1 Лубеница Вилушка Сечење Забелешка : Поради светлосни ефекти и агли на снимање, може да има хроматска аберација во производот, ве молиме разберете. Поради рачно мерење, постои одредена грешка во големината на производот.

Карактеристики

Производи во категоријата