.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-40-ERD 11/16 инчи до 11/16 инчи Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:11/16 Инчен Должина Спојување: 66 Спојување Надворешниот Дијамета

VXB Бренд Јапонија MJC-40-ERD 11/16 инчи до 11/16 инчи Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:11/16 Инчен

DEN 2.67

Износ
Залиха

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 11/16 инчи. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 11/16 инчи. Должина На Спојување : 66. Спојување Надворешен Дијаметар : 40. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-40-ERD 11/16 инчи до 11/16 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија MJC-40-ERD 11/16 инчи до 11/16 инчи Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 11/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 11/16 Инчи Должина на спојката : 66 Надворешен Дијаметар на спојката : 40 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)40256612212, 5 M54 NBK Јапонија MJC-40-ERD 11/16 инчи до 11/16 инчи флексибилна Спојкамјц-40-ЕРД-11-16 инчи-11-16 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата