.

.

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 32мм до 1 1/2 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 32мм до 1 1/2 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

DEN 3.00

Износ
Залиха

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 32мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/2 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 32мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/2 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 32мм до 1 1/2 инчи флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 32мм до 1 1/2 инчен флексибилна Спојка од типот На Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 32ммспојка Со 2 Дијаметар : 1 1/2 Инчи Должина на спојување : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.517, 5 M815 NBK Јапонија MJC-65 K-BL 32mm до 1 1/2 инчен флексибилна Спојкамјц-65 K-BL-32mm-1 1-2 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата