.

.

Палета за акварел на 33 бунари, премиум навлажнувачки преклопувачки преносни преносни палети за бојадисување на бои

Палета за акварел на 33 бунари, премиум навлажнувачки преклопувачки преносни преносни палети за бојадисување на бои

DEN 3.33

Износ
Залиха

§ Големина на преклопување : 12.52 "x 6,38", Тежина на артикалот : 512g. § Многу убава и издржлива палета на бои, елегантен, доказ за протекување. § Палетата за боја содржи 33 длабоки бунари и 1 целосно отстранлив голем фиока, области за мешање, лесни за чистење. Кога е затворено, внатре е доволно за да се задржат неколку дополнителни мали цевки од боја или кратки четки за бојадисување. § Направено од материјал од смола, без киселина, без мирис и безбеден, лесно чистење, погодно за деца, возрасни и уметници. Особено идеален избор на Божиќ, новогодишен подарок за оние кои се забавуваат во сликарството. § Ако имате какви било проблеми со палетата за бои во акварел, не двоумете се да контактирате со нас. ’Е обезбедиме задоволително решение за сите клиенти што е можно поскоро. § Големина на преклопување : 12.52 "x 6,38", Тежина на артикалот : 512g. § Многу убава и издржлива палета на бои, елегантен, доказ за протекување. § Палетата за боја содржи 33 длабоки бунари и 1 целосно отстранлив голем фиока, области за мешање, лесни за чистење. Кога е затворено, внатре е доволно за да се задржат неколку дополнителни мали цевки од боја или кратки четки за бојадисување. § Направено од материјал од смола, без киселина, без мирис и безбеден, лесно чистење, погодно за деца, возрасни и уметници. Особено идеален избор на Божиќ, новогодишен подарок за оние кои се забавуваат во сликарството. § Ако имате какви било проблеми со палетата за бои во акварел, не двоумете се да контактирате со нас. ’Е обезбедиме задоволително решение за сите клиенти што е можно поскоро. "Големина на преклопување : 12.52" "x 6.38" "Големина на расплетување : 12,52" "x 12,76" "Тежина на артикалот : 465g".

Карактеристики

Производи во категоријата