.

.

Индиски Полица 6 Пакет Палто Ѕид Кука | Зелени Ѕид Закачалки Тешки | Дрво Три Ѕид Монтирани Куки | Невен Гравирани Тешки Палто Куки За Ѕид | Ѕид Монтирани Палто лавици

Индиски Полица 6 Пакет Палто Ѕид Кука | Зелени Ѕид Закачалки Тешки | Дрво Три Ѕид Монтирани Куки | Невен Гравирани Тешки Палто

DEN 1491.68

Износ
Залиха

[Карактеристики]- Нашата Закачалка за Врата во Спалната соба е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Симпатична Куки За Ѕид Материјал : Дрво. Ѕид Монтирани Палто Кука Боја : Зелена. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашата Закачалка за Врата во Спалната соба е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Симпатична Куки За Ѕид Материјал : Дрво. Ѕид Монтирани Палто Кука Боја : Зелена. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија. Одлична ѕидна кука за држење капут и капи е вреден влез во секој дом. Нашите куки се доволно цврсти за да држат тешки торби или облека зад вратата и да заземаат минимален простор. Инсталирајте ги овие ѕидни куки за помош во бањата за да ги задржите вашите крпи слободни.

Карактеристики

Производи во категоријата