.

.

Детски Сафари Куки За Палто Со Тематика За Животни Куки За Ѕидни Врати За Момчиња Или Девојчиња Расадник или Спална Соба

Детски Сафари Куки За Палто Со Тематика За Животни Куки За Ѕидни Врати За Момчиња Или Девојчиња Расадник или Спална Соба

DEN 156.64

Износ
Залиха

Рачно изработена сафари тематска декоративна закачалка за кука за тројна облека-идеална за бебиња расадник или детска соба. Димензии л : 310 х ч : 90 х д : 60мм. оваа шармантна закачалка за висечка облека со троен ѕид содржи лав, зебра, слон и жирафа и е шармантно издание на која било расадник или детска спална соба. Соодветните ставки достапни во овој опсег, вклучувајќи висинска табела и единечни куки (достапни во сите животински форми). Повеќебојниот забавен дизајн го прави погоден за соби за момчиња или девојчиња. Уникатен за глувчето и ограничено издание. Рачно изработена сафари тематска декоративна закачалка за кука за тројна облека-идеална за бебиња расадник или детска соба. Димензии л : 310 х ч : 90 х д : 60мм. оваа шармантна закачалка за висечка облека со троен ѕид содржи лав, зебра, слон и жирафа и е шармантно издание на која било расадник или детска спална соба. Соодветните ставки достапни во овој опсег, вклучувајќи висинска табела и единечни куки (достапни во сите животински форми). Повеќебојниот забавен дизајн го прави погоден за соби за момчиња или девојчиња. Уникатен за глувчето и ограничено издание. Куќа за глувци ви нуди ексклузивна колекција на прекрасни играчки и украси за игротеки за мали деца. Популарните предмети вклучуваат милувачки животни, музички кутии, туркање по играчки, книжарници, кутии за пари - и прекрасни подароци за новороденчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата