.

.

Ксинали 10 Парчиња Повеќенаменски Куки Во Форма На Месинг Палто Облека Закачалки За Складирање Кујнски Тенџере Лавици

Ксинали 10 Парчиња Повеќенаменски Куки Во Форма На Месинг Палто Облека Закачалки За Складирање Кујнски Тенџере Лавици

DEN 223.36

Износ
Залиха

① Материјалот е Висококвалитетен еколошки месинг. Големина Вкупна Должина : Прибл. 95 мм/3.74". Овие куки, добро изработени и стилски, нудат ефикасно решение за складирање на вашите предмети за домаќинството. ① Широко Се Користи Овие Куки Може да се користат за закачување престилки, лажици, тенџериња, тави, џогери, лажици. За закачување чанти, ремени, капи, чанти, облека. За виси крпа, брич, туш кеси. За виси растенија, кошеви, птичји колибри, градинарски украси. Исто така, за висечки клуч, клуч, форцепс или други практични алатки. ● Лесен За Употреба, Многу лесен за употреба, нема потреба од инсталирање и лепење, само закачете го. ① Материјалот е Висококвалитетен еколошки месинг. Големина Вкупна Должина : Прибл. 95 мм/3.74". Овие куки, добро изработени и стилски, нудат ефикасно решение за складирање на вашите предмети за домаќинството. ① Широко Се Користи Овие Куки Може да се користат за закачување престилки, лажици, тенџериња, тави, џогери, лажици. За закачување чанти, ремени, капи, чанти, облека. За виси крпа, брич, туш кеси. За виси растенија, кошеви, птичји колибри, градинарски украси. Исто така, за висечки клуч, клуч, форцепс или други практични алатки. ● Лесен За Употреба, Многу лесен за употреба, нема потреба од инсталирање и лепење, само закачете го. Quick REVIEW : quitersation Направен Од висококвалитетен месинг материјал, добро изработен, не е лесен за ' рѓа, обезбедувајќи издржливост и долговечност. Големина Вкупна Должина : Прибл. 95 мм/3.74". `+ Мултифункционални Куки Овие куки во форма На Буквата С се сигурни и издржливи, одлични за закачување прибор, крпи, чанти, облека, шал, саксии, чаши за кафе, градинарски алат, канцелариски материјали итн. Апликативните Места Може да бидат широко користени во кујната, туш кабината, супермаркетот, дневната соба, плакарот, продавницата за облека, канцеларијата, хотелот и многу други места. Идеи Подарок Ќе биде убав подарок за домаќинство, роденден или божиќен подарок. Ве Молиме Запомнете : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-10 мм поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купувањето. 2.Бидејќи различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.

Карактеристики

Производи во категоријата