.

.

Јакна машка модна рекреација со долг ракав топол маскирна печатена јакни со качулка со врвни јакни за мажи

Јакна машка модна рекреација со долг ракав топол маскирна печатена јакни со качулка со врвни јакни за мажи

DEN 0.33

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Јакни за мажите палта се спротивставуваат на абење и солза додека одржуваат топли, удобни со дневни активности во класичен и моден стил. Машка палто за јакна има трајна ткаенина, мека, стилска и топла. Одлично за секојдневно, работа, работа надвор, затворено, активно на отворено, пешачење, кампување, риболов, лов, искачување, возење велосипед. Совршено носење со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки во студени денови. Изберете 2-3 големини нагоре бидејќи оваа големина на јакна работи мала. Описи : 1. Мажите со јакни се направени за да ве одржуваат топло за цел ден.2.Овој машка јакна палто се одликува со мека, топло.3.Пефектниот натпревар со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки , итн. 4. Пролет, есен, зима2.Гон : мажи, унисекс возрасен3.occasion : Дневно, формално, работно, атлетика, датуми, работа, затворен, отворен4. Упатства за миење : Машинско миење, рака Washnotice : 1. Ве молиме, повикајте се на нашата табела со големина пред Нарачување, и ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете 2-3 големини нагоре, благодарам! 2. Ве молиме, дозволете грешка за мерење од 1-3 см, поради рачно мерење, локации и дел од ткаенини.3.Којлорот може да биде Полесни или потемни, поради различниот приказ на компјутер, поради различни резолуции.

Карактеристики

Производи во категоријата