.

.

Зачувај Убава Симпатична Цртан Филм Новороденче Унисекс Бебе Топол Памучен Анти-Лизгачки Мек Ѓон Први Пешаци Чевли

Зачувај Убава Симпатична Цртан Филм Новороденче Унисекс Бебе Топол Памучен Анти-Лизгачки Мек Ѓон Први Пешаци Чевли

DEN 0.33

Износ
Залиха

Гумен ѓон. Висок Квалитет : Мек Руно Материјал И нема никаква стимулација на кожата на бебето. Чувајте Топло : нашите чизми за снег за новороденчиња го одржуваат топлото стапало и нека родителите не се грижат. Не-Лизгање : Ѓон Против лизгање И Отпорен на Абење, симпатичен стил. Тоа е совршен подарок за бебе. Лесно носење стапалата нема да бидат исфрлени. 100% Гаранција Бесплатно : доколку имате проблеми со квалитетот со нашите чизми, добредојдени сте да го вратите за замена или целосно враќање на парите.

Карактеристики

Производи во категоријата