.

.

N/Сина Козметичка Кеса,Козметичка Торба Што Виси Преклопно Складирање За Патувања За Организатор На Производи За Убавина

N/Сина Козметичка Кеса,Козметичка Торба Што Виси Преклопно Складирање За Патувања За Организатор На Производи За Убавина

DEN 1.00

Износ
Залиха

Материјал : Оксфорд; преклопна големина : 24*19*10 км. Идеален за Различни Прилики : Совршено организирајте ги вашите алатки за чешлање кога одите во теретана, Патувате, На Отворено, викенд одмори, службени патувања или personal одмори. Одлично За Патување : Лесен и Пренослив. Погледнете ја целата ваша козметика одеднаш. Чистење за неколку секунди. Одлични подароци за Велигден, Денот на Мајката, Божиќ, Ноќта на Вештерките, родендени, забави за дипломирање. Козметичката кеса се пере, лесно се чисти и брзо се суши. Широк Спектар На Апликации : оваа торба за шминка може да се работи како козметичка торба, торба за тоалет и торба за накит итн.Совршен за чување козметика, мобилен телефон, картички,книги, патни производи, лична карта, паричка, готовина, четка за шминка, футрола за моливи и други ситници.Елегантен дизајн го штити вашиот предмет од гребнатини, прашина и случајно паѓање.Одличен подарок за себе или за вашите пријатели. Совршен за жени, мажи, деца. Погоден и за дома и за патување за организирање на вашите items, предмети за домаќинството и патувања.Шема : растителни цвеќиња форма : Плик Состојба : Новопопуларни елементи : цвеќињавнатрешна структура : слот за картички, џеб со патент, торба за мобилни телефони, торба за документи, торба со патент за сендвичи со или без мезанин : Да, Без разлика дали е преклоплива : применлива сцена : Стил На Лента За Патување : Чанта без прерамки Водоотпорна Козметичка Кеса торбамултифункционален организатор за складирање Торбичка За Тоалетна Торбаброденденски подароци за женимала козметичка торбичка со големи димензии тоалетна торба.

Карактеристики

Производи во категоријата