.

.

Чевли за гел-квантум 90 2

Чевли за гел-квантум 90 2

DEN 799.68

Износ
Залиха

Синтетичко-и-мрежа. Направени во САД или увезени. Етилен винил ацетат ѓон. Синтетичко влакно : . Подготвувајќи го дизајнот на силуетата управувано од гел-квант-квант, патики, патики од гел-квантум 90 2 спојуваат технички дизајн кој е слоевит со уште повеќе амортизирана технологија базирана на гел од неговиот претходник. Спроведување на горниот дел од мрежа што ја обвиткува предниот дел со одлична поддршка и проток на воздух, овој чевли е исто така надополнет со брендирање на задебелен гел на петицата, додека рефлексивните детали ги истакнуваат лентите од тигарот на страните. Создаден со избалансиран спој на поддршка и долготрајна удобност, овој чевли ја карактеризира нашата инјекција EVA технологија во средната должина за поенергичен одговор, додека амортизирањето на гел технологија во потпетицата помага во слабеењето на шокот од влијанието. Снабдувајќи напредна удобност со технички дизајн, патиката Gel-Quantum 90 2 продолжува да ги редефинира границите на амортизирање за понуди управувани од перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата