.

.

Мекто 3 Пакувајте Торба За Перење Алишта, Вреќи За Перење Со Саќе со Патент, Деликатна Торба За Перење Алишта За Машина За Перење, Мрежести Кеси За Перење За Долна Об?

Мекто 3 Пакувајте Торба За Перење Алишта, Вреќи За Перење Со Саќе со Патент, Деликатна Торба За Перење Алишта За Машина За Перење,

DEN 81.44

Износ
Залиха

ВРВНА МРЕЖЕСТА ТКАЕНИНА : нашите кеси за перење се изработени од 100% полиестер, кој е мек, дише, отпорен на кинење и не е лесно деформиран. Решетката од саќе има добра цврстина и еластичност и силна отпорност на удар. Процесот на затегнување и зајакнатиот внатрешен спој ја прават торбата за перење исклучително издржлива. АВТОМАТСКИ ЗАКЛУЧЕН ПАТЕНТ : премиум патентот отпорен на ' рѓа на мрежестата торба за перење има функција за автоматско заклучување што спречува отворање на торбата за време на перење и сушење. Еластичниот капак спречува металниот патент да ја гребе машината, давајќи ви тивко и удобно искуство со перење. ЗАШТИТЕТЕ ГИ ДЕЛИКАТЕСИТЕ : мрежата на деликатната кеса за перење овозможува детергентот и водата лесно да течат, а структурата на решетката од саќе обезбедува подобро триење за оптимални резултати за чистење, па дури и сушење во машината за сушење, истовремено заштитувајќи ја вашата деликатна облека од заплеткување, заглавување или влечење. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : не само што нашите повеќенаменски мрежести кеси за перење се совршен избор за заштита на деликатесите додека перете алишта, тие се одлични и за употреба како торби за патување или складирање дома што можат уредно да се чуваат во плакари или куфери. Проѕирната мрежа го олеснува наоѓањето на она што ви треба. 3 ПАКЕТ СРЕДЕН СЕТ : овој комплет торби за перење за повеќекратна употреба вклучува 3 средни (16" х 12" / 30 х 40см) вреќи за перење со саќе, кои се дизајнирани да ги заштитат вашите деликатеси како долна облека, долна облека, градници, кошули, Маици, чорапи, шалови и многу повеќе за вашите дневни потреби за перење. Материјал : Полиестер. Големина : 16 " х 12 "(30 х 40см). Боја : бела торба за перење со сив патент. Упатства За Нега : . Машинско Перење Максимална Температура 140°F. Исушете Се Под 140°F. Без Хемиско Чистење. Нема Белење. Нема Пеглање.

Карактеристики

Производи во категоријата