.

.

Лунарна Торба За Перење Гепарди, Карирана Геометриска Шема Со Лисја Од Џунгла Животински Принт И Лице, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање На Врвки за Перење Ал

Лунарна Торба За Перење Гепарди, Карирана Геометриска Шема Со Лисја Од Џунгла Животински Принт И Лице, Корпа За Попречување

DEN 1353.60

Износ
Залиха

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамка НЕ белилото. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја; сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Карактеристики

Производи во категоријата