.

.

13х4 ХД Транспарентна Директно Розова Кратка Боб Перика Човечка Коса Фронтална Чипка Перика Лепак Тапи Намалување На Боб Перика Човечка Девица Коса Чипка Пред Пери?

13х4 ХД Транспарентна Директно Розова Кратка Боб Перика Човечка Коса Фронтална Чипка Перика Лепак Тапи Намалување На Боб Перика

DEN 1215.84

Износ
Залиха

Пинк Боб Чипка Предни Перики Материјал За Коса Q : Претходно Откинати Со Бебешка Коса Човечка Коса Перики За Црни Жени, Изберете Врвна Одделение 100% Необработена Човечка Девствена Коса, Исечена Од Млада Девојка Еден Донатор;. Qd транспарентен Директно Чипка Предниот Розова Боб Перика Квалитет : 100% Точно На Должина. Без Заплеткување, Без Пролевање, Директно.Здрави, Меки, Живи, Без Нечистотии,Без Чуден Мирис, Можат Да Бидат Исправени, Завиткани, Изветвени, Обоени, Пермирани,Издржливи, Еднократно И Стилизирани Како Своја Природна Коса;. Qurfre претходно Откинати Розова Боб Чипка Предна Перика Капа Големина : 22,5 Инчен Средно Капаче Со 4 Чешли и Прилагодливи Ремени.Цврсто И Цврсто.Добро одговара На Главата На Повеќето луѓе.Перика Без Лепак, Дополнителните Еластични Ленти За Перика Помагаат Да Се Направи Оваа Перика На Место Без Да Се Користи Лепак За Перика И Овозможува Промена На Затегнатоста За Да Одговара На Обемот На Главата,Удобно Вклопување И Инсталирање;. Пинк боб Чипка Фронтална Перика Должина И Тежина На Косата : Точно На Должината и Тежината.8-14 Инчи, Дебели Полни Од Врвот До Краевите;. Quace of Bob Чипка Предна Перика Квалитет q : 13x4 Чипка Перики Човечка Коса, Големо Уво До Уво Дел Чипка Област,Вистинска Чипка Фронтална Боб Перика,Швајцарска HD Транспарентна Невидлива Чипка , Рачно Изработена Технологија,Симулиран Скалп,Чипка Боја Исто како И Тонот На Кожата И Претходно Откинати Со Бебешка Коса Го Прават Поприродно Совршено Топење со Вашата Кожа ;. * Должина на косата : 8 "-14", Верна на Должината · · Чипка за коса : 13х4 Мека Швајцарска Проѕирна чипка. · Материјал За Коса : 100% Бразилска Девица Човечка Коса. · Текстура на косата : Претходно Откинати Човечки Влакна 13х4 Розова Директно Чипка Предни Боб Перики. · Густина на косата : 150% Густина Човечка Коса Розова Боб Перики За Црни Жени. · Боја на коса : Природна Боја, Може да биде обоена , Изветвена, Виткана и Рестилизирана. · Квалитет на косата : 100% Необработена Бразилска Човечка Коса, Минимално Опаѓање, Без заплеткување, Без Хемикалија. П1. Дали Е Тоа Човечка Коса?. О : Да, тоа е, 100% човечка коса и ако го направите тестот, ќе откриете дека човечката коса во горењето ќе се појави бел чад и ќе стане пепел; Вештачката коса гори за да создаде црн чад и се претвора во леплива топка. П2. Колку долго трае?. О : тоа зависи од вашето одржување (генерално 6-12 месеци). Однесувајте се кон неа како вашата коса со совети за нега на коса и редовно миење со регенератор обично може да ја направи косата подолга. П3. Може ли да го обојам?. О : да, полесно е да ја затемните косата, препорачуваме да ја обоите потемна. И умирање потреби строго барања на време и боја. П4. Коса Перика Мирис?. О : 100% без хемикалии, може да има локален мирис на шампон, но може да се отстрани со перење со шампон и регенератор. П5. Како да се избегне заплеткување или опаѓање на косата?. О : ве Молиме измијте ја косата со висококвалитетен шампон. Ве молиме секојдневно чешлајте ја косата со бранови на телото со широк чешел за заби, ве Молиме секогаш консултирајте се со вашиот стилист пред да се обидете со какви било техники за стилизирање што не сте сигурни.

Карактеристики

Производи во категоријата