.

.

Сакула Кратка Чипка Предна Кадрава Боб Перики Со Бебешка Коса За Црни Жени Човечка Коса Претходно Откинати 13х4х1т Чипка Фронтална Бразилска Девица Коса Перика Прир

Сакула Кратка Чипка Предна Кадрава Боб Перики Со Бебешка Коса За Црни Жени Човечка Коса Претходно Откинати 13х4х1т Чипка Фронтална

DEN 2.33

Износ
Залиха

Како да ја измиете периката. 1.Кога ја миете периката, подобро е нежно да ја чешлате косата со чешел со широк заб за прво да се заплетка. 2.Користете топла вода и шампон за коса за миење двапати. 3.Потоа ставете регенератор за коса подеднакво на косата 5 минути. 4.На крајот измијте го со вода за чистење. Квалитетен регенератор за коса е многу неопходен секој пат кога ја миете косата!. Како да се користи перика?. 1.Ако сакате вашата перика да изгледа природно/неверојатно, подобро е да резервирате професионален фризер за да ја инсталирате. 2.Ако косата е брановидна или кадрава, предлагаме нежно да ја чешлате со раце или четка со широки заби. 3.Кога ја бојадисувате или избелувате косата, ве Молиме контролирајте во вистинско време. 4.Пред да заспиете, ве молиме соблечете ја периката, со што ќе избегнете заплеткување или промена на облиците.

Карактеристики

Производи во категоријата