.

.

Габор Жива Перика За Убавина Со Долги Кадрави Слоеви Во Должина На Рамената Со Фризура, Просечно Капаче, ГЛ14-16С

Габор Жива Перика За Убавина Со Долги Кадрави Слоеви Во Должина На Рамената Со Фризура, Просечно Капаче, ГЛ14-16С

DEN 0.33

Износ
Залиха

БОЈА : Главната слика ја покажува бојата НА Тостот ОД Мед GL14-16 SS; Просечна големина; Напред : 7,50", Круна : 10", Страни : 8,50", Назад : 10", Тил : 7". МАТЕРИЈАЛ : Изработен со ексклузивно Флекслитно влакно Канекалон На Фризура, лесно, фино, 24-негирачко влакно што ја елиминира тежината и волуменот без да ја жртвува покриеноста. ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД ТЕКСТУРА : Обемни барел мавтаа слоеви даде овој стил мека, нежна полнота во текот додека длабоко монофиламент дел обезбедува природна густина. ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : чиста чипка од Храм до храм, монофиламентен дел, ушни јазичиња обложени со Кадифе и продолжен тил, Ултра тенки прилагодувачи на тилот за персонализирано вклопување. НАПРАВЕТЕ СЕКОЈ ДЕН ДОБАР ДЕН ЗА КОСА : бидете во чекор со трендовите за фризури што вклучуваат пара, периките Со врвен квалитет На Ева Габор ви овозможуваат да ја промените фризурата исто толку лесно како што се премислувате. Обемните слоеви со мавтани буриња му даваат на овој стил мека, нежна полнота во текот на целиот период. Длабокиот монофиламентен дел обезбедува природна густина одозгора и додава малку зачин на слаткото. Ова капаче вклучува длабок, практично невидлив чист преден дел од чипка со широк монофиламент. Предниот Дел од Чипка овозможува стилизирање надвор од лицето, додека монофиламентниот дел му овозможува на носителот да стилизира конвенционален дел или популарниот цик-цак дел прикажан во многу од најновите стилови на салони.

Карактеристики

Производи во категоријата