.

.

Слатка Долга Русокоса Предна Перика Од Чипка 13х4 За Жени Природна Коса Брановидни Синтетички Перики За Забава Секојдневна Употреба Рачно Врзана/Долг Живот/Лесна

Слатка Долга Русокоса Предна Перика Од Чипка 13х4 За Жени Природна Коса Брановидни Синтетички Перики За Забава Секојдневна Употреба

DEN 796.80

Износ
Залиха

1.Сладок избран висококвалитетен, безбеден и удобен материјал. Долгата брановидна перика изработена од синтетички влакна отпорни на висока температура, мека и пријателска за кожата. Лесен за чешлање и не лесно заплеткување и губење на косата. 2.Периката на оваа дама изгледа природно и меко, пријатно за кожата, удобно и дише, не е лесно да се заплетка, не е лесно да падне, што може да се усоврши со модерна облека, правејќи ве полни со шарм и станувајќи во фокусот на толпата. 3.Брановидни Синтетички Чипка Предни Перики, 100% Премиум Синтетички Влакна,Ексклузивни Стилови, Висока Температура Отпорни Безбедно до 156 Степени.Линијата на косата направена со рачно врзана,ја прави косата да изгледа пореално,исто како и вашата коса, омбре кафеава перика за коса. 4.Новата мрежа за рози што дише прави да се чувствувате удобно кога ја носите. Постојат две ремени за прилагодување од двете страни на периката, кои можат да се врзат заедно, и можете да ја прилагодите еластичната лента за да одговара на големината на главата. Лесен За Инсталирање, Лесен за полетување, Поголем Избор, Заштедувајќи Ви Повеќе време. 5.Оваа големина на перика е погодна за повеќето луѓе, погодна за употреба во текот на целата година, натпревари со различна облека, идеја за дами и девојки. Оваа модна перика со природен изглед е лесна за носење и нега, која е широко користена во секојдневно носење, работа, ноќни клубови.

Карактеристики

Производи во категоријата