.

.

Смилко Синтетички Перики За Жени Јагода Русокоса Перика Долга Брановидна Кадрава Перика Со Шишки Перики За Коса Со Природен Изглед Синтетички Перики Отпорни На То

Смилко Синтетички Перики За Жени Јагода Русокоса Перика Долга Брановидна Кадрава Перика Со Шишки Перики За Коса Со Природен

DEN 271.84

Износ
Залиха

€100% ПРЕМИУМ СИНТЕТИЧКА ПЕРИКА q : Оваа Синтетичка перика за бели жени е изработена од 100% корејски високотемпературни свилени синтетички влакна со извонредна изработка, што се смета за најхуман материјал сличен на косата на пазарот. Може да се исече и загрее за да се обликува според вашиот стил. Со отпорност на висока температура, анти-заплеткување и меки својства. ●ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА ЛЕСНА за НОСЕЊЕ€ : оваа брановидна перика со шишки за жени неговата долга капа за перика има обем од 20 инчи е леснотија со 2 прилагодливи и 4 ремени за чешел внатре за да ви одговара на главата. Носете ја природно и удобно како своја коса. ●СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ ● ќе добиете комплет од 20 инчи висококвалитетни корејски високотемпературни перики од свилени бранови со висока густина обезбедени Од Смилко.Совети : Во Зависност од поставките на вашиот персонален компјутер и мобилен монитор може да предизвика бојата да изгледа малку поинаку. ●ПОКАЖЕТЕ ГО ТЕМПЕРАМЕНТОТ НА ВАШАТА КРАЛИЦА НАСЕКАДЕ} долгите брановидни перики за жени се совршени за секојдневна употреба, роденденски забави, свадби, дипломи, забави со костими итн. Тоа е исто така добар подарок за семејството/пријателите. Изборот на смилко природни црни перики со шишки сигурно ќе ви даде сосема ново визуелно искуство, ќе бидете изненадени од одличните критики и самодовербата што ги носи!. ①СМИЛКО СО НЕТРПЕНИЕ ОЧЕКУВА ДА СТАНЕ ПОУБАВ со ВАС ве Молиме проверете ја содржината на пакетот откако ќе ги добиете нашите трендовски перики Секој производ купен Од Смилко нуди 24/7 пријателска услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние сме секогаш тука да ви помогнеме!. Смилко ќе ве придружува да станете убави!. Смилко Синтетички Перики За Жени-одлична замена за човечка коса. Инстант задоволството е добра работа за вашата коса. Ние не мислиме дека треба да трпите лоши фризури или коса што не растат доволно брзо. Смилко ви овозможува да ја добиете фризурата од вашите соништа пости! Поедноставете ја вашата рутина за коса и допрете го вашиот изглед веднаш и лесно. Ако сакате да носите долга, лабава права коса, Оваа Синтетичка Коса Отпорна на Топлина ќе го оствари вашиот сон! Може да ви даде природна линија на коса и многу лесно се стилизира. Оваа перика без лепак доаѓа и со прилагодливи ремени и издржлив скалп со висока дефиниција за да биде издржлив. Нуди и До Висока густина, така што можете без напор да ја скриете вашата природна коса и да покажете обемен изглед подготвен за селфи! Вреди да се обиде ако сакате природно целосна перика! за да бидете сигурни дека сите очи се вперени во вас!.

Карактеристики

Производи во категоријата