.

.

Зимон 22 Инчен Длабок Бран Чипка Предни Перики Воден Бран Човечка Коса 180% Десити 13х4 Ушна Чипка Фронтални Перики Длабока Бранова Перика За Црни Жени Со Природна Лини

Зимон 22 Инчен Длабок Бран Чипка Предни Перики Воден Бран Човечка Коса 180% Десити 13х4 Ушна Чипка Фронтални Перики Длабока

DEN 1.67

Износ
Залиха

Материјал : 9А необработена бразилска девица човечка коса чипка предни перики, 13х4 длабоки бранови чипка предни перики човечка коса, 180% густина, природна боја, добиени од здрави млади девојки, целосна и густа, природна линија на коса, мека и жива, долготрајната употреба со нормална нега може да го одржи и стилот на косата. Текстура : 13х4 Чипка Длабок бран кадрава чипка предни перики човечка коса, кадрава човечка коса перики за црни жени влажни и брановидни,може да бидат обоени и завиткани, може да се редизајнираат како што сакате. Квалитет : Природен и прекрасен изглед, убав модел на навивање,жива кадрава коса, целосна и густа, здрава и чиста, црна боја на човечка коса перики, hd чипка предни перики, претходно извадена природна линија на коса со бебешка коса, изгледа многу natural.No заплеткајте, без пролевање,без мирис,без хемиска обработка, ќе добиете многу комплименти. Должина : Бидејќи Периките Со Длабоки Бранови Имаат Кадрава Шема, Должината на Периката Треба да се Исправи за Да се Измери Од Вртење На Главата до Дното. Испорака : ФБА 1-3 дена. Ние сме нови продавачот во, ви благодариме за вашата поддршка! Перика Детали 1. Материјал : Одделение 9А Бразилски Реми Човечка Коса, Длабоки Бранови Кадрава Чипка Предни Перики. 2. Квалитет : Необработена Бразилска Човечка Коса, Без Пролевање 5. Боја : Природна Боја. 6. Чипка : Проѕирна Чипка; Јазли За Коса : Лесно Изветвени околу Линијата на Косата, Природен изглед 7. Капа : средна големина На Капачето (21,5-22,5 Инчи) Како да ја негувате косата во секојдневниот живот? 1.Навлажнете ја косата со топла вода.Истурете количина шампон со големина на пара во вашата дланка,а потоа масирајте ја hair.Be што е можно понежно, бидејќи вашето ткаење може лесно да се заплетка додека shampooing.Do не држете ја главата наопаку за да ја исплакнете, бидејќи тоа може да предизвика заплеткување. 2.Истурете количина регенератор со големина на пара во дланките и измазнете ја преку косата.Нежно тријте со врвовите на прстите,а потоа покријте со капа за туширање и почекајте околу 20 минути. 3.Темелно исушете ја косата.Ако е можно, оставете го да се исуши на воздух.Ако мора да користите фен за коса, користете ја најниската поставка за топлина. 4.Нанесете помада без алкохол до крајот на hair.It ќе го скроти разлетувањето и ќе го одржува вашиот стил мазен.Избегнувајте да користите премногу производ, што може да ја оптовари вашата коса и да направи да изгледа мрсно. 5.Нанесете мала количина регенератор за оставање на вашиот ткаат секој ден. Нежно масирајте ја хидратантната крема во скалпот и преку вашата природна коса и плетенка.Ова ќе го задржи вашето ткаење Неплеткано и ќе изгледа Сјајно. Како Да Ги Измиете Периките? 1.Нежно отплеткајте ја заплетката пред миење 2. Додадете благ шампон во топла вода потоа натопете ја перика во неа и измијте го чистото 3. Нанесете регенератор на топла вода потоа натопете ја перика и оставете ја околу 5 минути 4. Потопете и измијте во свежа вода апсорбирајте ја водата со кула 5. Оставете ја периката да се исуши.

Карактеристики

Производи во категоријата