.

.

РУСОКОСА Еднорог Костенлива Перика Црвени Перики За Жени Долги Слоевити Перики Природна Синтетичка Природна Коса Перики Среден Дел Синтетичка Перика Косплеј Пер?

РУСОКОСА Еднорог Костенлива Перика Црвени Перики За Жени Долги Слоевити Перики Природна Синтетичка Природна Коса Перики Среден

DEN 383.84

Износ
Залиха

?1. [Карактеристики на романтичен стил] : оваа костенлива перика со Шишки изгледа природно и меко, пријатно за кожата, удобно и дише, не е лесно да се заплетка, не е лесно да падне, што може да се усоврши со модерна облека, правејќи ве полни со шарм и станувајќи во фокусот на толпата. ?2.[Перика капа] : нето капачето на оваа перика е механизам нето капа, што е удобно кога ја носите. Постојат две ремени за прилагодување од двете страни на периката, кои можат да се врзат заедно, и можете да ја прилагодите еластичната лента за да одговара на големината на главата. Лесен За Инсталирање, Лесен за полетување, Поголем Избор, Заштедувајќи Ви Повеќе време. ?3.[Економичен и Широко Користен] - оваа големина на перика е погодна за повеќето луѓе, погодна за употреба во текот на целата година, натпревари со различна облека, идеја за дами и девојки. Оваа модна перика со природен изглед е лесна за носење и нега, која е широко користена во секојдневно носење, работа, ноќни клубови, Ноќта на Вештерките, забава за косплеј, снимање, Божиќ, свадби, маскенбали итн. ?4.[ Гаранција по продажбата] : ако имате какви било проблеми во процесот на употреба, ве молиме одржувајте контакт со нас во секое време, Ние ќе ви одговориме и ќе ви го дадеме најдоброто решение во рок од 24 часа и ќе ви служиме сесрдно додека не бидете задоволни. ?5.[Забелешка] : оваа перика е снимена во натура, но поради различната светлина и дисплеј, бојата на перика може да биде различна од вистинскиот производ, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата