.

.

КИТАКОТА Пикси Исечете Перика Кратки Перики За Црни Жени Кадрава Перика Кратки Исечени Перики Кратка Кадрава Перика Афро Кадрави Фунми Перики

КИТАКОТА Пикси Исечете Перика Кратки Перики За Црни Жени Кадрава Перика Кратки Исечени Перики Кратка Кадрава Перика Афро Кадрави

DEN 3.00

Износ
Залиха

Материјал : кратки wgs за црни жени направена102% отпорни На топлина Синтетички Влакна, изгледа реално, природата, многу убава, што ќе ви донесе поголема доверба и повеќе шарм. Големина : периките за црни жени се прилагодливи 21"-24", можат да бидат испреплетени за да одговараат на повеќето различни големини на главата. Повод : многу е погоден за секојдневно носење и многу удобен за грижа. Перика има брановидна / кадрава текстура, многу меки, се специјално дизајнирани за да изгледаат посигурни, убави и прилично паметни. Спакувани Вклучени : 1 х Висок Квалитет Перика + 3 х Слободен Перика Капа. Ќе бидете изненадени од квалитетот. Носејќи го, може да ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм! Сите нарачки ќе биде превозот наскоро кога ќе завршува плаќање. ДЕТАЛИ 1. Може да биде жешко : да, може да биде жешко помалку од 120 степени, но не може да се обои; 2. Материјал за коса : Висококвалитетни Ситетски Влакна Отпорни На Топлина; ТОЧКА ДЕТАЛИ 1. Должина : 11 инчи 28см; 2. Тежина : 120гр; вклучен Пакет : 1 х Убава Модна Кратка Перика + 1 х Перика Капа Апликација : Лесна апликација направете сам апликацијата трае само околу 2 минути и можете да го направите сето тоа сами без нечија помош. ПЕРИКА ЧИСТА И НЕГА 1. Четкајте ја перика со чешел со широк заб. 2. Додадете малку шампон во ладна вода.Нежно замавнете ја периката во водата додека периката не се засити и натопете околу 15 минути. 3. Испразнете ја водата и користете чиста ладна вода за да ја исплакнете периката неколку пати. 4. Нежно исцедете ја водата од перика. Раширете ја периката на сува крпа и оставете ја во проветрено место да се исуши преку ноќ. Бидете свој стил на убавина * 100% а-класа високо квалитетни топлина пријателски отпорни синтетички влакна. * Допрете меко, изгледа реално и природно, исто како и вистинската човечка коса . * Периките се совршен избор за ноќта на вештерките, дневно, концерти, тематски забави, свадби, состаноци и секоја друга пригода . * Ние обезбедуваме висококвалитетен производ со природна боја и добра текстура. Дали периката пролева или се заплеткува? Сите перики од синтетички влакна се случуваат со минимално пролевање и заплеткување што е нормално, ве молиме грижете се за перење и одржување. Доколку има какви било проблеми со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и да понудиме навремени и разумни решенија и за вас. Бојата на вистинските ставки може малку да варира од горенаведените слики поради различниот екран на мобилниот телефон, ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики

Производи во категоријата