.

.

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Модна Женска Странична Разделба Кафеава Долга Елегантна Права Перика За Коса Со Шнола, Пастелна Брановидна Перика

ХЗГДЕН Перика За Замена На Косата, Модна Женска Странична Разделба Кафеава Долга Елегантна Права Перика За Коса Со Шнола, Пастелна

DEN 462.40

Износ
Залиха

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производството или Поставките за Боја на Вашиот Компјутерски Монитор. 15 Дена Нема Причина За Враќање.Но, Ве Молиме Чувајте Ја Косата И Надворешното Пакување Непроменети. Лесно миење и едноставно за нега, подобро чувајте го во држач за коса. Удобно за носење за забави, како и за секојдневна употреба. Многу мека и природна текстура на косата. Опис на производот [Перика]Тука е компанија посветена на потребите на поголемиот дел од перики.Нашата цел е да ви обезбедиме најдобро искуство за купување.Се надеваме дека нашите перики ќе ви донесат самодоверба и убавина.Можете да одите на забава, да излегувате со пријателите, да излегувате и многу повеќе.Се надеваме дека нашите производи секогаш ќе бидат со вас.[Перика За Човечка Коса]на сегашниот пазар каде што квалитетот на различните производи од перика е нерамномерен,ние секогаш ќе инсистираме да ви ги дадеме најдобрите производи.Сеуште сме многу млади и ни треба вашето охрабрување и поддршка.Доколку имате предлози за подобрување,слободно контактирајте не.Ние активно ќе учиме од вас и континуирано ќе ги подобруваме нашите производи.Опис : - многу мека и природна текстура на косата - слоевита перика за долга коса од страна на опашката, ве прави модерна и шармантна - отпорна синтетичка коса, може да се пермира или исправи, може да ја скрати должината како што сакате - Удобно за носење за забави, Како и за секојдневна употреба - Лесно миење и едноставно нега, подобро чувајте го во држач за коса - Испратете со основна Нето Капа (Една Големина)Спецификација : - Материјал : Синтетичка Должина на коса : приближно 60 см / 23,62 инчи (рачно измерено со Отстапување се движи на 1 - 3см)-боја : кафеавиот пакет вклучува : 1 х долга природна права перика 1 х основни нето каприции1.Измијте ја косата најмалку двапати неделно.Ве молиме користете квалитетен шампон и производи за кондиционирање.услови косата е многу важна за да ја направи мека и податлива.Оставете го да се исуши на воздух наместо да се исуши. 2.Нежно исправете ја косата со прстите од крај до врв. 3.Никогаш не спијте со влажна коса и може да ја завиткате за да спречите заплеткување.Предупредување За безбедност Нашата коса е вистинска бразилска човечка коса, таа е многу здрава и не предизвикува никаква штета на човечкото тело, туку децата да користат помош од старателот и под грижа за да избегнат небезбедни услови за време на производството или инсталацијата.Правно Одрекување На Перика.

Карактеристики

- Material:
Synthetic hair
- Length:
approx 60cm / 23.62 inch (Measured manually with deviation ranged at 1-3cm)
- Color:
Brown
Package Includes:
1 x Long Natural Straight Wig:
1 x Basic Net Cap:
Directions:
1.Wash your hair at least twice a week.Please use the good quality shampoo and conditioning products.conditions the hair is very important to make it soft and manageable.Let it air dry instead of blow dry. 2.Straighten out hair gently with your fingers from end to top. 3.Never sleep with wet hair and you may wrap it to prevent tangling.:
Safety Warning:
Our hair are real brazilian human hair, it is very healthy, and do not cause any harm to the human body, but for the children to use the help of the guardian and under the care to avoid unsafe conditions during production or installation.:
Legal Disclaimer:
Our wig :

Производи во категоријата