.

.

Фризура Долга Светло Русокоса Чипка Предни Перики За Жени, Природна Синтетичка Кадрава Перика Со Темни Корени За Дневна Забава 27 Инчи

Фризура Долга Светло Русокоса Чипка Предни Перики За Жени, Природна Синтетичка Кадрава Перика Со Темни Корени За Дневна Забава

DEN 798.40

Износ
Залиха

Чипка Пред Перика Влакнести Материјал : Висок Квалитет 100% Висока температура отпорни Влакнести Коса Собрани, Природни И Здрави, Меки И Жив, Без пролевање &Заплеткување слободен, Без Мирис. Сивкава Русокоса Со Темно Вкоренети : Убава боја и кадрици,природна средна разделба чипка пред влакнести коса перика,повеќето модни популарен стил. Големина на капачето : Влакнести Перики со Одличен квалитет со 2 Прилагодливи Еластични Ремени, големината може Да се прилагоди на 21"-23"И Совршено Да Одговара На Главата. Пакет : 1 х Перика и 1 х Растеглива еластична најлонска перика капа. Повод : одговара За Свадби, Состаноци, Тематски Забави И Враќање На Училиште, Може да се Користи И Како Новогодишен И Роденденски Подарок За Родителите и Пријателите.

Карактеристики

Производи во категоријата