.

.

360 Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати 180% Густина Бразилска Девица

360 Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно

DEN 0.33

Износ
Залиха

Да, тоа може да се исправи и редизајнира како своја коса. Љубезно сугерираме температура под 150 € -180é, дури и човечката коса ќе се изгори ако температурата е превисока. Ве молиме подигнете ја температурата малку по малку за прво да ја испратите пораката. 100% необработена девствена човечка коса може да биде обоена и избелена професионално. Препорачуваме потемна боја (не предлагајте белење на косата на 613 или 27 боја). Ве молиме користете неколку коса за прво да направите тест. По обоена или изветвена коса, ве молиме често правете длабока состојба на косата, одржувајте ја косата добра. Перики без лепак човечка коса претходно извадена со бебешка коса околу поприроден и вистински изглед. Слободен дел чипка без лепак перики оставаат повеќе простор направи среден или страничен дел. Можете лесно да го промените стилот. направете опашка и пунџа погодни за секоја пригода. 360 Чипка Предни Перики Човечки Материјали За Коса : 100% Необработени Бразилски Телесни Бранови Девствени Човечки Влакна. Исечете Од Главата На Младата Девојка Директно. Жив, Мек И Без Заплеткување. Може Да биде Исправена, Завиткана, Изветвена И Сите Стилови Како Своја Коса. 360 Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Капа Големина : Просечно Капаче ( Околу 21,5-22,5 Инчи) со 2 Прилагодливи Ремени и 4 Чешли За Добро Фиксирање. Чувствувајте Се Поудобно, Дише, Можете Слободно Да Го Носите или Соблечете. Перики Без лепак Човечка Коса Претходно Откинати : Бран На Телото 360 Предни Перики Од Чипка Човечка Коса Чипка Без Лепак Добро Одговараат на Целата Кожа, Поприроден и Вистински Изглед. Претходно откинатите Линии за Коса Со Бебешка Коса Наоколу Прават Пореални и Поубави. 360 Целосна Чипка Перики Човечка Коса Погодна За Секоја Пригода : Слободен Дел Без Лепак Чипка Перики Остави Повеќе Простор Направи Среден или Страничен Дел. 360 Чипка Фронтална Човечка Коса Периките За Црни Жени Можат Лесно да го Променат Стилот. Направете Опашка и Пунџа Погодни за Секоја Пригода. Услуги На клиентите : Целото Наше Тело Бран 360 Чипка Предната Човечка Коса Перики Може Да Трае Долго време со Вашата Добра Нега. Нашиот Тим За Поддршка На Клиенти 24 Часа Секогаш Онлајн. Без Разлика Какви Проблеми Ќе Сретнете, Слободно Контактирајте Не За Прв Пат, Верувајте Ни Може Да Ви Помогне Да Го Решите И Да Ви Даде Решение За Задоволство. Хувокс Нашата Сопствена Фабрика : имаме сопствена фабрика повеќе од 30 години кои имаат професионален производител со висока технологија и богати искуства, посветени сме на производство на човечка коса со висок квалитет. Хувокс Премиум Коса : целата коса во нашата компанија е 100% необработена бразилска бран на телото девствена човечка коса. Косата што се користи е нетретирана женска коса, сите кутикули во една насока, цврста и уредна, природна и здрава, без заплеткување, без паѓање. Без мирис, само-боење и ремоделирање. Нашата коса е професионално дезинфицирана, ве молиме бидете сигурни во нас. Хувокс Перики За Жени : нашите предни перики од чипка од чипка од 360 бранови на телото човечката коса е перики без лепак човечка коса претходно откинати со бебешка коса. Чипка без лепак добро одговара на целата кожа. Може да направи Висока Опашка И пунџа итн, одговараат за секоја пригода, како што се свадба, забава, роденден и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата