.

.

Нимфа Кафеава Перика Со Удирања Долги Кафеави Перики За Жени Долги Брановидни Кафеави Перики Отпорни На Топлина Влакна Синтетички Кафеави Перики За Дневна Забава

Нимфа Кафеава Перика Со Удирања Долги Кафеави Перики За Жени Долги Брановидни Кафеави Перики Отпорни На Топлина Влакна Синтетички

DEN 239.84

Износ
Залиха

`+Кафеава Перика : Кафеавата Перика со Шишки има многу стилски дизајн со убав изглед и меко чувство на допир. Ќе добиете толку многу комплименти. Да се облечеме!. ●ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА● : долгите кафеави перики имаат просечно Капаче, Големината е 22,5 Инчи. Внатре во периката има две ремени за прилагодување, кои можат да се испреплетат во фиксна положба за да одговараат на различни големини на главата. ®Висок Квалитет : оваа кафеава перика со тресне е одличен квалитет, Користен Висок Стандарден Метерјал, без хемиски и чуден мирис. ●ДНЕВНА И КОСПЛЕЈ употреба : оваа долга брановидна кафеава перика е погодна за Ноќта на Вештерките, концерти, тематски забави, свадби, состаноци, секојдневно носење, забави и модни ревии. ●Брза Испорака И Лесна За Враќање : Порибено Во вашата локална држава, уживајте во истата главна испорака доколку е потребно и 30 дена без враќање на причината.Ако имате било какви проблеми во врска со оваа перики и превозот, Ве Молиме Контактирајте со нас слободно, ние сме сигурни да ви даде пријатен шопинг искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата