.

.

Надворешна Совршена Линија За Коса Синтетички 13х4 Вештачки Скалп Чипка Предна Перика-ПАТРИС

Надворешна Совршена Линија За Коса Синтетички 13х4 Вештачки Скалп Чипка Предна Перика-ПАТРИС

DEN 0.33

Износ
Залиха

Вистинска /Илузија на скалпот. Намалена Чипка Мрежа Линии. Целосно Рачно Врзан 13" Х4 " Фронтален. Уво-до-уво мека HD Транспарентен Чипка. Претходно Извадена Линија На Коса Со Природна Коса На Телото. Доаѓа Со Претходно Прицврстена Еластична Лента. Топлина стил пријателски. Надворешна Hd Чипка Предна Перика Совршена Линија На Коса Целосно Рачно Врзана 13x4 Чипка Перика Патрис ШТО е ВЕШТАЧКИ СКАЛП? Тоа е кожа со тон, мека обвивка од тантела што ги прави просторите помеѓу линиите на HD чипка да изгледаат помали за уште пореален изглед на скалпот. ЖИВОТОТ НЕ Е СОВРШЕН, НО ВАШАТА КОСА МОЖЕ ДА БИДЕ. Кажете збогум на мрежните линии на чипка и добијте го најреалниот изглед со Вештачки скалп. Оваа Совршена Линија За Коса 13" Х4 " HD фронтална перика од Чипка има тон на кожа, мека постава за помалку видлива чипка и мазна лента што лесно се нијансира и прикрива. Постигнете линија за коса и скалп што е чисто совршенство со оваа единица што го нуди сето тоа. Реал /Скалпот Илузија Намалена Чипка Мрежа Линии Целосно Рачно Врзани 13 " Х4 " фронтална уво-до-уво мека HD Транспарентна Чипка Претходно Извадена Коса Линија Со Природна Коса На Телото Доаѓа Со Претходно Прикачена еластична Лента топлина стил пријателски.

Карактеристики

Производи во категоријата