.

.

2018 Мода 18 Лепак Целосна Чипка Перики Човечка Коса монголски Богородица Реми Човечка Коса Кадрава Боја #2 Темно Кафеава

2018 Мода 18 Лепак Целосна Чипка Перики Човечка Коса монголски Богородица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 2 Темно Кафеава

DEN 3199.84

Износ
Залиха

име на продавачот : Дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса. Должината на косата е испружена должина, е секоја прамен од должината на косата. Кутикулата На Косата Е Во Иста Насока. 130% Густина, Целосна и дебела. швајцарската чипка € Средно Капаче.Без лепак. Име На Продавачот : Da Jun We Можеме Да Увериме Дека Нашата Коса Е 100% Човечка Коса Должина : 18"Тежина : Околу 105g-240g Color #2 среден обем на капа : 22,3 напред до тил : 14,5 уво до уво преку предната линија на коса : 11,5 уво до уво над врвот : 13 храм до храм : 15,5 тил : 5 забрзана испорака 1-3 дена,стандардна Испорака 7-14 Дена Доколку Се Вратите,Купувачот Треба Да Не Контактира Во Рок Од 30 Дена Откако ќе Го Добиете и предметот треба да се чува во оригинален статус. По добивањето на враќањето, ќе направиме замена или враќање на средствата ќе бидат вратени.ви благодариме и уживајте во шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата