.

.

Монлер Црни Перики Со Шишки Слоевити Перики За Жени Синтетичка Перика Отпорна На Топлина Реални Перики Со Природен Изглед За Секојдневна Употреба На Забави

Монлер Црни Перики Со Шишки Слоевити Перики За Жени Синтетичка Перика Отпорна На Топлина Реални Перики Со Природен Изглед За

DEN 319.84

Износ
Залиха

?●Премиум Материјал● : Долги црни перики за жени,слоевитата перика е изработена од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина. Тоа е меко и мазно. ?●Перика Стил Q : Црна перика Со удирања е слоевит бран, тече многу природно и супер реално, со голема текстура и флексибилност, многу природна искривување, лесна за грижа, слоевите помагаат да се даде добра форма и во целина. ?●Боја€ : Природна Црна Перика Со Тресне.Оваа боја на коса е повеќе одраз на модата и темпераментот, можете да се комбинирате со различни стилови на облека и шминка за сјае во секоја пригода.Направете да изгледате убаво и слатко, направете да се фокусирате во толпата. ?●Капаче И Големина На перика+ : капачето на црната слоевита перика е со просечна големина, помеѓу 21,5 и 22,5 инчи.100% розова мрежа што дише во мрежата прави да се чувствувате удобно кога ја носите.Постојат две ремени за прилагодување на двете страни на перика, која може да се испреплетени на позиција фикс за да одговараат на различни глави големина. ?●Носење Пригода} : оваа долга црна перика со шишки може да се носи во текот на целата година. Совршен е за тематски забави, свадби, состаноци, костимографија и Ноќта на Вештерките. Како подарок за вашите жени пријателите ќе им дозволат попривлечен шарм и секси.

Карактеристики

Производи во категоријата