.

.

Дајун Коса 6А 13 *4 Чипка Фронтално Затворање Индиска Девица Човечка Коса Бран На Телото Природна Боја

Дајун Коса 6А 13 *4 Чипка Фронтално Затворање Индиска Девица Човечка Коса Бран На Телото Природна Боја

DEN 2015.84

Износ
Залиха

100% Индиски Девица Човечка Коса. Должината на косата е испружена должина. Нема хемиска Обработена, Необработена Коса. 130% Густина, Целосна и дебела. Боја : Природна Боја, оваа коса Може да се пегла,може да биде рестил,Може да се обои ,Може да се обои. Материјал : 100% Должина на човечка коса : 10"-20"Тежина : 60g-130g Color : Природна Боја Може Да се обои пакет : внатрешен пакет : Пратки со пп/ПВЦ торба : со воздушен превоз, или експрес, Како ШТО СЕ DHL, EMS, UPS, TNT,Epacket Забрзана испорака 1-3day,Стандардна испорака 7-14days ако се врати,купувачот треба да ја плати дополнителната испорака надоместоците настанати И Предметот Треба Да Се Чуваат Во Оригинален Статус. По добивањето на враќањето, ќе направиме замена или враќање на средствата ќе бидат вратени.ви благодариме и уживајте во шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата