.

.

Wigs2you H-2833 Боб Црна коса, принцеза, црвена лента, фенси фустан, целосна перика, косплеј, врвен квалитет, природен, перика, вкрстено облекување, мазна близнаци облека

Wigs2you H-2833 Боб Црна коса, принцеза, црвена лента, фенси фустан, целосна перика, косплеј, врвен квалитет, природен, перика,

DEN 820.32

Износ
Залиха

Стандарден обем : приближно. 21,7 - 22,0 инчи (55 - 56. Направено во Бангладеш. Јапонско луксузно влакно. Стандарден обем : приближно 21,7 - 22,0 инчи (55 - 56. Направено во Бангладеш. Јапонски луксузни влакна. Постојат многу перики и стилови достапни на Wigs2you.com Не само што е човечка перика за коса, мешана перика за човечка коса, перика за влакна, туку и симпатични додатоци, удобни шноли, перики за косплеј и автентични перики за забави сега се достапни за продажба преку нарачка по пошта! (Од .co.jp).

Карактеристики

Производи во категоријата