.

.

ОМУНИ Решетка за Крпи Решетка За Пешкири И Држач За Пешкири Од Нерѓосувачки Челик Бања Бања Хотелска Решетка За Крпи Додаток за Бања/40см

ОМУНИ Решетка за Крпи Решетка За Пешкири И Држач За Пешкири Од Нерѓосувачки Челик Бања Бања Хотелска Решетка За Крпи Додаток

DEN 3.33

Износ
Залиха

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница На Вашата Бања или Кујна. Оваа Шина За Закачалки за Крпи е Изработена, Давајќи Луксузен Изглед на Секоја Бања. Шипката За Пешкири Може Да се Стави Во Ѕидот На Бањата Веднаш до Тушот за Да Можете Лесно Да Стигнете до Крпата. Без Остри Рабови, Убаво Сфор Држејќи Ги Крпите или што И да Закачите на Лавиците за Крпи. Нашата Лента За Пешкири Е, Нг и Има Уникатен, Рационализиран, Модерен Дизајн. Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница На Вашата Бања или Кујна. Оваа Шина За Закачалки за Крпи е Изработена, Давајќи Луксузен Изглед на Секоја Бања. Шипката За Пешкири Може Да се Стави Во Ѕидот На Бањата Веднаш до Тушот за Да Можете Лесно Да Стигнете до Крпата. Без Остри Рабови, Убаво Сфор Држејќи Ги Крпите или што И да Закачите на Лавиците за Крпи. Нашата Лента За Пешкири Е, Нг и Има Уникатен, Рационализиран, Модерен Дизајн. Добредојдовте Во Нашата Продавница, Различни Стилови На Пешкири за Купување.Ви Посакувам Среќен Секој Ден!Материјал : Нерѓосувачки Челик, Форма : Тип На Квадратна Инсталација : Монтирање На Ѕид Филозофијата на Нашата Услуга Е Дека Клиентот Е Бог, Без разлика Дали Имате Какви било Прашања Во Процесот На Купување, Можете Да Не Контактирате преку Системот За Пораки и Ние Ќе Го Решиме Проблемот Што Е можно Поскоро, Ние Сме Многу Среќни Што Сме Наши Клиенти и Ви Посакуваме Среќен Шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата