.

.

ФЕЕР Пешкир Бања Пешкир Три-Парче Подарок Кутија Во Собата Памук Дома Бизнис Конференција Подарок Кутија

ФЕЕР Пешкир Бања Пешкир Три-Парче Подарок Кутија Во Собата Памук Дома Бизнис Конференција Подарок Кутија

DEN 1.67

Износ
Залиха

Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста.Површината е рамна, мека и мека.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 74х34см, крпа за капење 140х70цмпакување вклучува : крпа * 1 сетнотика : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ Шема На Памучни Лисја Домашно Патување Продолжете Бања Пешкир Плажа Фитнес Јога Пот Пешкир Неколку Подарок.

Карактеристики

towel 74x34cm, bath towel 140x70cm:
Packaging includes:
towel * 1 set
Notice:
1. Please allow 2-3% error due to manual measurement. Before you bid, make sure you don't mind.:
2. Colors may vary by monitor, please refer to the actual product:
Cotton Leaf Pattern Home Travel Lengthen Bathroom Towel Beach Gym Yoga Sweat Towel Couple Gift :

Производи во категоријата