.

.

Комплет луксузни Крпи за Капење од 8 Парчиња- Чешлани Комплети Памучни Крпи За Капење, Небесно-Меки &засилувач; Абсорбента Крпи За Бања | 2 Крпи За Раце | 4 Крпи За Пере?

Комплет луксузни Крпи за Капење од 8 Парчиња- Чешлани Комплети Памучни Крпи За Капење, Небесно-Меки &засилувач; Абсорбента

DEN 303.84

Износ
Залиха

Измијте пред првата употреба-Измијте со топла вода и благ детергент. Не користете омекнувачи-измијте ги обоените крпи одделно и одделени од друга облека. Суви крпи веднаш по миењето. По употреба, закачете влажни крпи во добро проветрено подрачје веднаш по употребата. Луксузен Комплет За Крпи : Дозволете си задоволство од најмекиот, најкиселиот комплет за крпи што некогаш сте го поседувале со 2 крпи за капење, 2 крпи за раце и 4 крпи за перење со магична мекост, дизајнирани да ги имитираат оние што се наоѓаат во одморалиштата со 5 ѕвезди. Високо Абсорбента : крпите се изработени од чешлан тери памук—најапсорбентниот материјал во светот—за веднаш да ја пренесат влагата од вашето тело и коса, самите крпи брзо се сушат за повторна употреба. Максимална Издржливост : комплетот за крпи е изработен од врвно издржлив прстен, долг главен памук со армирано двојно зашиено рабче кое трае со години без расипување, избледување, кинење или истенчување. Употреба и Нега : крпите се размачкуваат како нови по секое перење и се препознатливо без фрлање. Измијте одделно пред првата употреба за да спречите опаѓање на влакната. Нашето Ветување : стоиме зад нашите производи и се гордееме со нивниот квалитет и изработка. Совршенството е нашиот потпис; ако вашите крпи, од која било причина, не ги исполнуваат стандардите што ги поставивме, ве молиме контактирајте не за да ја искористиме нашата 5-годишна гаранција. Луксузен Комплет За Крпи : Дозволете си задоволство од најмекиот, најкиселиот комплет за крпи што некогаш сте го поседувале со 2 крпи за капење, 2 крпи за раце и 4 крпи за перење со магична мекост, дизајнирани да ги имитираат оние што се наоѓаат во одморалиштата со 5 ѕвезди. Високо Абсорбента : крпите се изработени од чешлан тери памук—најапсорбентниот материјал во светот—за веднаш да ја пренесат влагата од вашето тело и коса, самите крпи брзо се сушат за повторна употреба. Максимална Издржливост : комплетот за крпи е изработен од врвно издржлив прстен, долг главен памук со армирано двојно зашиено рабче кое трае со години без расипување, избледување, кинење или истенчување. Употреба и Нега : крпите се размачкуваат како нови по секое перење и се препознатливо без фрлање. Измијте одделно пред првата употреба за да спречите опаѓање на влакната. Нашето Ветување : стоиме зад нашите производи и се гордееме со нивниот квалитет и изработка. Совршенството е нашиот потпис; ако вашите крпи, од која било причина, не ги исполнуваат стандардите што ги поставивме, ве молиме контактирајте не за да ја искористиме нашата 5-годишна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата