.

.

Копче Откинете Кошаркарски Панталони Тренинг Загрејте Ги Спортските Панталони Машка Страна Панталони Со Високо Сплит Копче За Спорт

Копче Откинете Кошаркарски Панталони Тренинг Загрејте Ги Спортските Панталони Машка Страна Панталони Со Високо Сплит Копче За

DEN 0.67

Износ
Залиха

Носете ги панталоните од надворешната страна на вашите кошаркарски шорцеви за загревање. Кога ќе свирка, можете директно да ги откопчате копчињата и да ги искинете надворешните панталони. Потоа уживајте во играта убаво!. Кога ќе се повредите и легнете на креветот, не треба драстично да се движите. Само откопчајте го копчето и нежно поместете го телото за да ги извлечете панталоните. Се разбира, носењето панталони е подеднакво погодно. 95% Полиестер. Мека И Удобна. Дише И Брзо Сушење. Не е лесно да се избледи. Еластичен појас, прилагодете го обемот на половината според половината до одреден степен, направете панталоните подобро да ви стојат на половината. Еластично смалувачко дно, стилски, фит глуждови и лесен за движење. 100% Полиестер. Увоз. Затворање на копчето. Панталоните за солзи се направени од мек дише и еластичен материјал удобен за допирање и носење. На страните има копчиња кои го олеснуваат и брзо ставањето или соблекувањето на панталоните. Добра идеја е да ја носите во загревање пред кошаркарски натпревари, теретана или пливање. Спортските панталони имаат еластично намалување на дното и еластичен појас за подобро вклопување. Уживајте во вашето време за вежбање сега. Копче за солза кошаркарските панталони се погодни за кошаркарски тренинзи, трчање, пешачење, танцување и други спортски или секојдневни активности. Тоа е исто така добар избор за луѓе со ограничена мобилност пост или на кои им е потребна хируршка интервенција закрепнување. Постојат различни големини за вашиот избор. Големината може да биде помала од големината на панталоните што обично ги купувате, ве молиме внимателно погледнете ги податоците за нашата табела со големини пред да ги купите. 100% Полиестер. Увоз. Затворање на копчето. Панталоните за солзи се направени од мек дише и еластичен материјал удобен за допирање и носење. На страните има копчиња кои го олеснуваат и брзо ставањето или соблекувањето на панталоните. Добра идеја е да ја носите во загревање пред кошаркарски натпревари, теретана или пливање. Спортските панталони имаат еластично намалување на дното и еластичен појас за подобро вклопување. Уживајте во вашето време за вежбање сега. Копче за солза кошаркарските панталони се погодни за кошаркарски тренинзи, трчање, пешачење, танцување и други спортски или секојдневни активности. Тоа е исто така добар избор за луѓе со ограничена мобилност пост или на кои им е потребна хируршка интервенција закрепнување. Постојат различни големини за вашиот избор. Големината може да биде помала од големината на панталоните што обично ги купувате, ве молиме внимателно погледнете ги податоците за нашата табела со големини пред да ги купите.

Карактеристики

Производи во категоријата