.

.

Нето сет на Snok Pickleball со 4 лопатки и нето - прилагодлива мрежа, и 2 топки со пикабол на отворено, забава на отворено за деца, тинејџери и возрасни

Нето сет на Snok Pickleball со 4 лопатки и нето - прилагодлива мрежа, и 2 топки со пикабол на отворено, забава на отворено за

DEN 3.33

Износ
Залиха

OFFICIAL REGULATION SIZE - Our pickleball net meets official pickleball guidelines at 22 Ft wide, 36” inch high at sidelines and 34” inch tall at the center, Portable pickleball set includes 4 wooden pickleball paddles 2 outdoor pickleball balls (40-holes) and carrying торба. Ги исполнува сите регулативи - прилагодлива мрежа за висина, може да ја прилагоди висината од 36 инчи на 61 инчи. Поставете го високо за одбојка на бадминтон или деца. Поставете го на ниско ниво за пикбол или тенис. Преносен лесен за носење и силна - нашата рамка за поддршка е направена од челик за јачина, цврстина и издржливост, цврста полиестерска мрежа без јазол и двојна ткаенина во Оксфорд, отпорна на сите временски услови. Лесно за склопување - Сетот за нет -марината на топката е лесно да се постави за 5 минути, не се потребни алатки за склопување. Едноставно, слот заедно со системот за блокирање на брави, дури и децата можат да влегуваат! Совршен за внатрешна и надворешна употреба. Добијте го вашето семејство надвор и се движите со оваа високо активна игра која обезбедува забава, вежбање и возбуда за целото семејство. Загарантирано 100% задоволство : Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе го дадеме најдоброто решение по продажбата. OFFICIAL REGULATION SIZE - Our pickleball net meets official pickleball guidelines at 22 Ft wide, 36” inch high at sidelines and 34” inch tall at the center, Portable pickleball set includes 4 wooden pickleball paddles 2 outdoor pickleball balls (40-holes) and carrying торба. Ги исполнува сите регулативи - прилагодлива мрежа за висина, може да ја прилагоди висината од 36 инчи на 61 инчи. Поставете го високо за одбојка на бадминтон или деца. Поставете го на ниско ниво за пикбол или тенис. Преносен лесен за носење и силна - нашата рамка за поддршка е направена од челик за јачина, цврстина и издржливост, цврста полиестерска мрежа без јазол и двојна ткаенина во Оксфорд, отпорна на сите временски услови. Лесно за склопување - Сетот за нет -марината на топката е лесно да се постави за 5 минути, не се потребни алатки за склопување. Едноставно, слот заедно со системот за блокирање на брави, дури и децата можат да влегуваат! Совршен за внатрешна и надворешна употреба. Добијте го вашето семејство надвор и се движите со оваа високо активна игра која обезбедува забава, вежбање и возбуда за целото семејство. Загарантирано 100% задоволство : Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе го дадеме најдоброто решение по продажбата.

Карактеристики

Производи во категоријата