.

.

Назад Бања Кал Пилинг Пилинг Чистење Чистење Бања Бришење Пет Ракавици Прст Чистење Крпа Ракавици

Назад Бања Кал Пилинг Пилинг Чистење Чистење Бања Бришење Пет Ракавици Прст Чистење Крпа Ракавици

DEN 673.60

Износ
Залиха

Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Големината Пред Да Ја Купите!. Должина : Прибл. 19,5 см. Боја : Повеќебојна. Материјал : Плетени. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Материјал : Плетени ве Молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите!Должина : Прибл. 19, 5см1 Пар Ракавици Квантитет : 1 пар ракавици за плетење, направете го вашето тело од валкани работи и одржувајте го чист Обем На дланка : Прибл. 14,2 см(еластична)100% сосема нов и висок квалитет.Боја : Повеќебојна Мода и стилскиудобно за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата