.

.

QWORK Прецизност Рака Вежба Битови, Игла Менгеме Рака Вежба Битови, Минијатурни Ротирачки Алатки За Метално Дрво, Рачна РАБОТА САМ, Накит Одлуки

QWORK Прецизност Рака Вежба Битови, Игла Менгеме Рака Вежба Битови, Минијатурни Ротирачки Алатки За Метално Дрво, Рачна РАБОТА

DEN 111.84

Износ
Залиха

Материјал : Изработени од челични рачни вежби со голема брзина, проверете дали игличките се соодветни за секоја прецизна работа. 5 Големини : Достапни во 5 големини 0,8 1,0 1,2 1,5 и 2,0 мм, две парчиња од секоја големина. Дизајн : Оваа рачна вежба доаѓа со вртлива глава за удобно работење, а дупките со целосна должина му овозможуваат на порокот на иглата да ја собере секоја должина на стеблото. Разновидна Употреба : Погоден За дупчење дупки во дрво, пластика, гума, орев, модели, коска, рог, килибар, маслиново и други материјали, накит, пластика и многу други самостојни проекти. Услуга : Уживајте во непречена и безгрижна услуга за враќање во рок од еден месец! Сите прашања слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата