.

.

Подароци на Ник Нок Бараат: Темен елф - 16oz Фрозно пиво Штајн, замрзнато

Подароци на Ник Нок Бараат: Темен елф - 16oz Фрозно пиво Штајн, замрзнато

DEN 529.76

Износ
Залиха

Цврсто и издржливо - Нашата чаша од кафе 10oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Премиум стакло што се користи во процесот на производство му дава на оваа кригла убаво цврсто чувство. Рачката е мазна и совршено големина за рацете од сите големини. Совршен подарок - Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, ергени или ергени настани, забави и многу повеќе. Прво безбедност - оваа кригла е безбедна машина за миење садови и микробранови. Тоа значи дека не мора да додавате на веќе огромниот куп садови во вашиот мијалник. Можете да пиете без грижа, а потоа да ја испуштите во машината за миење садови. Совршено квалитетно печатење - сите уметнички дела се печатат со употреба на нашиот нов процес на мастило засновано на нетоксична боја. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи затоа што станува оној со кригла. Ние ја проверуваме секоја ставка пред испорака за да се осигураме дека е највисок можен квалитет. Цврсто и издржливо - Нашата чаша од кафе 10oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Премиум стакло што се користи во процесот на производство му дава на оваа кригла убаво цврсто чувство. Рачката е мазна и совршено големина за рацете од сите големини. Совршен подарок - Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, ергени или ергени настани, забави и многу повеќе. Прво безбедност - оваа кригла е безбедна машина за миење садови и микробранови. Тоа значи дека не мора да додавате на веќе огромниот куп садови во вашиот мијалник. Можете да пиете без грижа, а потоа да ја испуштите во машината за миење садови. Совршено квалитетно печатење - сите уметнички дела се печатат со употреба на нашиот нов процес на мастило засновано на нетоксична боја. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи затоа што станува оној со кригла. Ние ја проверуваме секоја ставка пред испорака за да се осигураме дека е највисок можен квалитет. Нашата чаша од замрзнати пиво 16oz прави одличен подарок за себе или за некој друг. Стакло за квалитет на врвен квалитет и нашиот нов метод на трајно печатење значи дека оваа кригла е сигурна дека ќе трае.

Карактеристики

Производи во категоријата