.

.

Дискагенда Јасен Држач За Картички Џеб Мини Големина НА HP, 3 Пакет За Дисконтен Планер Личен Организатор

Дискагенда Јасен Држач За Картички Џеб Мини Големина НА HP, 3 Пакет За Дисконтен Планер Личен Организатор

DEN 142.40

Износ
Залиха

Пакет од 3. Удирани со тупаници за да одговараат на повеќето дисконтни системи. Проѕирна пластика за јасен поглед на содржината. Достапно во различни големини. Пакет од 3. Удирани со тупаници за да одговараат на повеќето дисконтни системи. Проѕирна пластика за јасен поглед на содржината. Достапно во различни големини. Дискагендата Дискбунд Јасен Држач За Картички ги држи картичките безбедно во вашиот планер за дисконтирање. Ова се автентични додатоци За Дискагенда. Дискагендата нуди широк спектар на влошки за дисконтирана хартија, планери за дисконтирање и дискови за дискови.

Карактеристики

Производи во категоријата