.

.

Нова Лон0167 Жица Означување Машина Пвц Организира Цевка Ракав Торкс Кабел Маркер 4мм Внатрешна Диа 9.8 М Должина Бела (Drahtmarkierungsmashine Пвц Организира Цевка Ракав Торкс Kab

Нова Лон0167 Жица Означување Машина Пвц Организира Цевка Ракав Торкс Кабел Маркер 4мм Внатрешна Диа 9.8 М Должина Бела (Drahtmarkierungsmashine

DEN 3.33

Износ
Залиха

Земја На Производство : КИНА; Материјал : пвц. Нето Тежина : 144гр; Содржина На Пакетот : 1 х Цевка Торкс Кабел Маркер. Главна Боја : Бела; Внатрешен Дијаметар : 4мм/0,16". Име на производот : Цевка Торкс Кабел Маркер; Пресек Површина : 2. 5мм2(Производ Име : Цевка Торкс Кабел Маркер; Querschnitsfléche : 2,5 мм2. Должина на маркерот : 9,8 м/32фт(Маркерленге : 9,8 М / 32 Стапки. Земја На Производство : КИНА; Материјал : пвц. Нето Тежина : 144гр; Содржина На Пакетот : 1 х Цевка Торкс Кабел Маркер. Главна Боја : Бела; Внатрешен Дијаметар : 4мм/0,16". Име на производот : Цевка Торкс Кабел Маркер; Пресек Површина : 2. 5мм2(Производ Име : Цевка Торкс Кабел Маркер; Querschnitsfléche : 2,5 мм2. Должина на маркерот : 9,8 м/32фт(Маркерленге : 9,8 М / 32 Стапки. Жица Означување Машина Пвц Организира Цевка Ракав Торкс Кабел Маркер 4мм Внатрешна Диа 9.8 Метри Должина бела жица канали заштита.Лесно за поминување како флексибилен тип на кабел.Организирајте ги заплетканите неред кабли зад бирото на вашиот компјутер за удобна употреба. Можете исто така да ги користите за да идентификувате се што сакате лесно да означите.Опис Во German Drahtmarkierungsmaschine Пвц Организира Цевка Ракав Торкс Kabelmarkierung 4mm Innendurchmesser 9.8 M Lénge Weisherstellungsland : КИНА; Материјал : Pvcnettogewicht : 144 g; Packungsinhalt : 1 x Цевка Торкс Кабел Marker Hauptfarbe : Weiss; innendurchmesser : 4 Mm / 0,16 Produktname : Цевка Торкс Кабел Маркер; Querschnitsfléche : 2,5 Mm2markerlé : 9,8 M / 32 Ft.

Карактеристики

Производи во категоријата