.

.

Сертифицирана меѓународна песна на природата 12,5 квадратна чинија, разнобоен

Сертифицирана меѓународна песна на природата 12,5 квадратна чинија, разнобоен

DEN 607.84

Износ
Залиха

Вклучува : Песна на природата 12,5 "квадратна чинија. Направена со издржлива земја. Димензии на артикалот : 12,5" x 12,5 "x 1,25". Одликувајќи се со прекрасни флорали на акварел и птици; Совршен за секојдневно јадење и забава; одлично за подароци за домаќинство и туш. Безбедна машина за миење садови. Вклучува : Песна на природата 12,5 "квадратна чинија. Направена со издржлива земја. Димензии на артикалот : 12,5" x 12,5 "x 1,25". Одликувајќи се со прекрасни флорали на акварел и птици; Совршен за секојдневно јадење и забава; одлично за подароци за домаќинство и туш. Безбедна машина за миење садови. Деликатни флорали со акварел со живи птици Чикади ја украсуваат керамичката колекција „Песна“ од Сертифициран Интернационал. Убавата уметност на Lisa Audit е преведена на мешавини и совпаѓање на вечера, сервис, складирање и 3-Д додатоци за куќи за птици. Доведете ја природата во вашиот дом со овие прекрасни предмети, вклучувајќи ја и 3-Д рачно обоена куќичка за куќички за куќички, за чување на омилените третмани. Ревизијата на Лиза ги опфаќа табелите ширум светот со убава уметност повеќе од 20 години. Оригиналното уметничко дело на Лиза предизвикува мек нежен изглед од нејзината loveубов кон природата. Овие дизајни го најдоа својот пат кон прекрасниот прибор за вечера и сервисот од страна на Сертифициран Интернационал многу години.

Карактеристики

Производи во категоријата