.

.

Гери 60 Парчиња Среќен Велигден Хартија Плочи 7 Инчен Зајаче Јајца За Еднократна Употреба Велигден Партија Плочи Пролет Празник Вечера Декоративни Десерт Вечера Пл

Гери 60 Парчиња Среќен Велигден Хартија Плочи 7 Инчен Зајаче Јајца За Еднократна Употреба Велигден Партија Плочи Пролет Празник

DEN 2.00

Износ
Залиха

Прославете Го Вашиот Велигден : овие велигденски чинии усвојуваат различни велигденски елементи, вклучувајќи зајаче, јајца, пилиња, цвеќиња, велигденска корпа, розова, жолта, сина, зелена и други пролетни бои, изгледаат светло и живописно, свежо и привлечно, подобрувајќи ја веселата атмосфера на празникот пролет Велигден; тие можат да се применат не само како прибор за јадење, туку и како украси на забави. Задоволете Ги Вашите Барања За Употреба : ќе добиете 60 парчиња чинии за еднократна употреба во 4 дизајни, 15 парчиња за секој дизајн, доволно количество за да ги задоволите вашите различни забави и секојдневна употреба; елегантниот изглед може да создаде стилска и радосна атмосфера на забава. Користете Со Доверба : овие чинии за вечера се изработени од квалитетна хартија од бел картон од 300 гр, густа и цврста, лесна и безбедна за употреба, без лош мирис, не е лесно да се деформира или избледи, носејќи убаво искуство за користење за вас; усвоен материјал за Еднократна Употреба, плочите може да се фрлат директно во корпата за отпадоци по забави, заштеда на време и напор. Разумна Големина : овие се со дијаметар од околу 7 инчи, убава големина што може да собере одредена храна на вашата забава, идеална за држење зеленчук, овошје, десерти и скари на вашата забава; ве Молиме не ставајте хартиени чинии на влажни места или микробранова печка. Широк Опсег на Употреба : овие велигденски хартиени чинии за зајачиња со класични дезени и бои На Велигден се широко применливи, може да се применат За велигденски забави, забави со пролетна тема, роденден на дете, излети, кампување, собири, бифе и така натаму, додавајќи забава и боја лесно. Карактеристики : Овие Деца велигденските чинии се лесни и лесни за носење без да ви носат многу товар, исто така наредени и удобни за чување без да заземаат премногу простор. Овие велигденски чинии за десерти можете да ги испратите како идеални подароци на вашите пријатели, семејство, колеги, девојка, сродни души и многу повеќе, што ќе бидат практични подароци за нив. Спецификации : Материјал : 300 гр боја на хартија со бела карта : главно зелена, сина, розова и жолта Големина : Пакетот со дијаметар од околу 7 инчи вклучува : 60 х Велигденски хартиени плочи Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Ве молиме внимателно прочитајте ја инструкцијата за големина пред да ја купите. Производот не е погоден за греење во микробранова печка бидејќи хартиената плоча може да стане жешка и да се запали.

Карактеристики

Производи во категоријата