.

.

Сојузнички месинг WP-34/18 Waverly Place Collection 18 инчи две нивоа стаклена полица, мат бело

Сојузнички месинг WP-34/18 Waverly Place Collection 18 инчи две нивоа стаклена полица, мат бело

DEN 0.33

Износ
Залиха

Направено со стакло од 1/4-ин во безбедност и јачина. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стакло димензија 18-во x 5-во. Две нивоа на ниво е идеална употреба на простор. Обезбеден ограничен живот. Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна, современа стаклена полица во стил. Одликувајќи се со калено, стаклено стакло и цврст месинг хардвер, оваа полица е направена за издржливост, сила и стил. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката колекција на производи од месинг, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на декор на вашата бања. Колекцијата Waverly Place вклучува спирален дизајн во своите хардверски плочи и детали за STEM. Елегантните, издолжени стебла на врвот со меур се другите истакнати карактеристики во оваа колекција. Оваа колекција вклучува диспензери за сапун со Vanity Top и Wallид и држач за метеж на wallидови и држач за сапун од сапун (обезбеден Tumbler и чинија). Вклучивме и безбедност во многу дизајни овде; Покрај лентата за грабнување што ги исполнува стандардите на АДА, има и strimentидни мириси стапчиња и држачи за гласање. Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајнирани полици за стакло и дрво и огромна разновидност на држачи за тоалети, вклучувајќи и повеќе држачи за ролни. Бидете сигурни да ја проверите полицата за пешкири за возот и колекцијата на огледала поставени со wallидови.

Карактеристики

Производи во категоријата