.

.

Анеко 24 Парчиња Божиќни Крафт Торби За Подароци со 30 Парчиња Ткивна Хартија и 24 Парчиња Ознаки Црвена И Црна Биволска Карирана Торба За Подароци Со Рачки За Божиќни

Анеко 24 Парчиња Божиќни Крафт Торби За Подароци со 30 Парчиња Ткивна Хартија и 24 Парчиња Ознаки Црвена И Црна Биволска Карирана

DEN 2.33

Износ
Залиха

Информации за големината : големината на Секоја Торба За подароци За Божиќен крафт е 8,6 х 6,3 х 3,1 инчи/22 х 16 х 8 см, што е многу соодветно за складирање на разни предмети; а големината на секоја ткивна хартија е 19,6 х 13,8 инчи/50 х 35 см. Премиум материјал : Нашите Божиќни кеси за подароци од биволи се направени од крафт хартија, издржливи, долготрајни и не се лесни за кршење; различни од хартијата за завиткување за еднократна употреба, овие кеси за подароци крафт може да се користат постојано. Содржина на пакетот : ќе добиете 24 парчиња Торби За подароци За Божиќни крафт во 6 дезени, 4 парчиња за секоја шема; исто така, ќе добиете 15 парчиња ткивна хартија во црвена и 15 парчиња ткивна хартија во црна боја, вкупно 30 парчиња, како и 24 парчиња ознаки од борови дрвја и 5-метарско јаже од коноп; богатиот и разновиден пакет со додадена вредност може добро да ги задоволи вашите потреби за употреба и потребите за декорација. Уникатен дизајн : Нашите торби За подароци За Божиќни крафт се дизајнирани со споени црвени и црни карирани биволи; крафт-хартијата е отпечатена со 6 дезени, вклучувајќи снегулка, Новогодишна елка, РАДОСТ, камион, венец и ирваси; убавиот и извонреден дизајн ќе изгради силна божиќна атмосфера за вас. Применливи прилики : можете да ги користите Овие божиќни кеси за подароци од биволи за носење бонбони, украси и празнични подароци; тие се погодни за Божиќ, свадба, роденден и разни други забави; можете да ги користите и во секојдневниот живот или да им ги подарите на другите. Спецификации : Материјал : крафт хартија : Божиќна крафт торба за подароци : 8,6 x 6,3 x 3,1 инчи/22 x 16 x 8 cmtisue хартија : 19,6 x 13,8 инчи/50 x 35 cm Color : како што покажува сликата пакетот вклучува : 24 x божиќни крафт торби за подароци30 x Ткивна хартија24 x ознаки5-метар коноп јаже.

Карактеристики

Производи во категоријата