.

.

Роденденски Торби За Подароци За Баба - Хартиени Кеси За Подароци Со Рачки Од Јаже - Рециклирани Еколошки-Бр 1 Баба-Црна-С

Роденденски Торби За Подароци За Баба - Хартиени Кеси За Подароци Со Рачки Од Јаже - Рециклирани Еколошки-Бр 1 Баба-Црна-С

DEN 2.00

Износ
Залиха

СОВРШЕН ЗА РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОЦИ : направете го нивниот роденденски подарок екстра-посебен со овие привлечни, разноврсни и робусни торби за роденденски подароци со хартија со јаже Со уникатен дизајн На роденден Број 1 На Баба! Совршен за широк спектар на роденденски подароци за неа. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ : Изработен Од рециклиран материјал и целосно рециклирачка хартија. Идеален за луксузна алтернатива на пластични кеси!. ЦВРСТИ РАЧКИ со ЈАЖЕ : овој производ го држат витки рачки со јаже и ќе држи значителна тежина. Рачките исто така се рециклираат освен пластичниот крај. ЕКСТРА СИЛНА : дебелина На Хартија приближно 230 микрони. Цврстиот дизајн на мат хартија е изненадувачки силен и може да носи многу идеи за роденденски подароци како што се слатки, книги, украси, облека, накит, парфем и многу други додатоци за роденденски подароци за Жени. ГОЛЕМИНА : Мали Кеси : Ширина 12 см( 4,7 инчи), Должина 16см (6,3 инчи), Длабочина 7,5 см (2,95 инчи). ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме видете слики за скала за да бидете сигурни дека ова е вистинската големина торба за вашите подароци. Направете го нивниот роденденски подарок екстра-посебен со овие атрактивни, разноврсни и робусни хартиени торби за роденденски подароци Со јаже Со уникатен дизајн На роденден Број 1 На Баба! Совршен за широк спектар на роденденски подароци за неа. Направено од рециклиран материјал и целосно рециклирачка хартија. Идеален за луксузна алтернатива на пластични кеси! Овој производ се одржува со витко јаже рачки и ќе се одржи значителен износ на тежина. Рачките исто така се рециклираат освен пластичниот крај. Цврстиот дизајн на мат хартија е изненадувачки силен и може да носи многу идеи за роденденски подароци како што се слатки, книги, украси, облека, накит, парфем и многу други додатоци за роденденски подароци. Торбите за роденденски подароци се достапни во 4 Големини, Мали пејзажни кеси : Ширина 4,7 инчи, Должина 6,3 инчи, Длабочина 2,95 инчи. Средни Пејзажни Кеси : Ширина 9,84 инчи, Должина 9,84 инчи, Длабочина 4,52 инчи. Големи пејзажни кеси : Ширина 9,84 инчи, Должина 12,99 инчи, Длабочина 4,52 инчи и Големи торби За Портрети : Ширина 9,84 инчи, Должина 11,81 инчи, Длабочина 11,5 4,52 инчи) ВЕ МОЛИМЕ запомнете : кесите се печатат од едната страна само не од двете страни.

Карактеристики

Производи во категоријата