.

.

Пакет за печатење од 2 Врвки За Влечење Специјална Испорака Екстра Голема Големина Божиќна Вреќа Повторно Употреблива Божиќна Подарок Складирање 27х20 Инчи

Пакет за печатење од 2 Врвки За Влечење Специјална Испорака Екстра Голема Големина Божиќна Вреќа Повторно Употреблива Божиќна

DEN 527.84

Износ
Залиха

● ВКЛУЧУВА : 2 КЕСИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД ПЛАТНО ТКАЕНИНА ГОЛЕМИНА : 27 х 20 Инчи Ќе Го Добиете Истиот Дизајн Како Што е Прикажано на Сликата. ® МОЖЕ ЛЕСНО ДА се ПЕРСОНАЛИЗИРА : Нов Начин За Презентирање Подароци На Божиќ Со Овие Големи Платнени Торби За Подароци, И Тие Се Лесни За Персонализирање, Бидејќи Можете Да Го Направите Вашето Семејно Име Или Имиња На Деца На Вреќата Користејќи Трајно Маркерско Пенкало, Сјај Винил Или Да Имате Професионален Вез или Да Направите Шиење За вас. ● КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Секоја Торба Е Широка Голема 27" Висока За 20" И Е Изработена од Цврсто Платно. Овие Дедо Мраз Вреќи Се Перат Во Машина Или Миење Раце И Може Да Се Користат Години По Година. Украсете Со Овие Преслатки Вреќи За Вреќи Под Елката, Исполнети Со Подароци За Возрасни И Таа Специјална Играчка За Од Сите Возрасти. € ДИЗАЈН на ВРВКА : Секоја Торба Има Рачки за Врвки за Лесно Отворање и Затворање. Доволно Пространа За Држење И Мали И Големи Пакувања. ● ПЕЧАТЕЊЕ : Овие Кеси се Печатат Со Помош На Добиено Сертифицирано Мастило, Што Го Прави Безбедно и Корисно На Долг Рок. ПРИЛИКА : Торба За Складирање, Подарок За Деца, Торба За Божиќни Подароци, Декорација На Новогодишна Елка, Подароци За Изненадување на Дедо Мраз. ● 2 Парчиња Големи Вреќи Со Дедо Мраз Со Платно За Божиќни Подароци За Деца Божиќ - 27х20 Инчи|Пакување Од 2 Врвки Специјална Испорака Екстра Голема Големина Божиќна Вреќа Повторно Употреблива Божиќна Подарок Складирање-27х20 Инчи|Голема Врвка Платнена Торба Божиќна Вреќа За Вреќи Со Дедо Мраз Прилагодена Партиска Услуга 2 Парчиња - 27х20 Инчи|2 Парчиња Дедо Подарок Вреќа За Деца претставува Божиќна Торба Божиќна Вреќа Персонализирани Кеси Големи - 27х20 Инчи. Растејќи во дигитален свет кој стана визуелен, прилагодувањето е новата револуција во луксузот! Вклучувањето елементи на персонализација за создавање нарачани производи ви дава единствено чувство да го надминете светот. Воведување #Печатење каде што се стремиме да создадеме сопствени изјави кои ги изразуваат вашите мисли и идеи. Од ткаенина до гумени марки до канцелариски материјал, шаблони До Божиќни украси, свадбен декор до картички за покани, сувенири до материјали за забави, додатоци за подароци и што не..сега можете да го добиете тој дополнителен посебен допир во вашите омилени производи што отсекогаш сте ги сакале. Принттоо се гордее што нуди производи со врвен квалитет кои веднаш се истакнуваат и ги пуштаат очите на вас. Нашата цел е да ги оживееме вашите мисли и идеи, за што имаме тони креативни и забавни начини за прилагодување на вашите омилени производи за да изгледаат уникатно и да го претставуваат вашиот стил. Затоа, прелистајте од нашата фантастична палета на дизајни за да најдете предмети по кои копнеете!. Нов Начин За Презентирање Подароци На Божиќ Со Овие Големи Платнени Торби За Подароци, И Тие Се Лесни За Персонализирање, Бидејќи Можете Да Го Направите Вашето Семејно Име Или Имиња На Деца На Вреќата Користејќи Трајно Маркерско Пенкало, Сјаен Винил Или Да Имате Професионален Вез Или Да Направите Шиење За Вас.

Карактеристики

Производи во категоријата