.

.

Универзално осветлување и декор Ајден Места на бронзена ламба со масло од бронзен лак

Универзално осветлување и декор Ајден Места на бронзена ламба со масло од бронзен лак

DEN 3.00

Износ
Залиха

72 1/2 "Висок. Лак се протега широко 36". Правоаголна сенка е висока 18 "широка x 9" длабока x 8 ". Користете две максимални 75 вати-стандардни медиумски светилки (не е вклучено). Вклучување на стапалото на кабелот. Одличен изглед за индестиријални или уметнички и занаети соби во стил на масло. Детализирање и беж сенка на Бурлап. Одлична во близина на фотелја, кауч или кревет.

Карактеристики

Производи во категоријата