.

.

Смешна Изрека Подароци Кучето Де Бордо Црвено Може Да Живее Подобро Така Што Моето Куче Може Да Има Подобар Живот Божиќ 2023 Подароци Подножје

Смешна Изрека Подароци Кучето Де Бордо Црвено Може Да Живее Подобро Така Што Моето Куче Може Да Има Подобар Живот Божиќ 2023

DEN 1.00

Износ
Залиха

? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водата. Изградени да траат и да ја зачуваат состојбата на вашиот домашен мебел, овие подлоги делуваат и како забавен акцент на вашиот декор. ☕ Печатени од едната страна со силни, живописни и долготрајни бои. Висок сјај, полиестерски обложен тврд врв. Задниот дел на подлогите е направен од вистинска плута, спречувајќи гребнатини и лизгање. П.с. : само еден подметач по пакет. Димензии : 3 3/4 инчи х 3 3/4 инчи. Увезени; обработени и печатени Во Сад ☕ лесно избришете ја чистата површина со чиста, сува крпа од микрофибер. Не ставајте Во Машина за Миење Садови или Микробранова Печка. ? Што е подобро од давање слатки подлоги на љубителите на кафе, чоколадо или вино. Секој пат кога ќе го испијат својот омилен пијалок, ќе помислат на вас. ? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водата. Изградени да траат и да ја зачуваат состојбата на вашиот домашен мебел, овие подлоги делуваат и како забавен акцент на вашиот декор. ☕ Печатени од едната страна со силни, живописни и долготрајни бои. Висок сјај, полиестерски обложен тврд врв. Задниот дел на подлогите е направен од вистинска плута, спречувајќи гребнатини и лизгање. П.с. : само еден подметач по пакет. Димензии : 3 3/4 инчи х 3 3/4 инчи. Увезени; обработени и печатени Во Сад ☕ лесно избришете ја чистата површина со чиста, сува крпа од микрофибер. Не ставајте Во Машина за Миење Садови или Микробранова Печка. ? Што е подобро од давање слатки подлоги на љубителите на кафе, чоколадо или вино. Секој пат кога ќе го испијат својот омилен пијалок, ќе помислат на вас. ? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водата. Изградени да траат и да ја зачуваат состојбата на вашиот домашен мебел, овие подлоги делуваат и како забавен акцент на вашиот декор. Што е подобро од давање слатки подлоги на љубителите на кафе, чоколадо или вино. Секој пат кога ќе го испијат својот омилен пијалок, ќе помислат на вас.

Карактеристики

Производи во категоријата