.

.

Жеден Камен Подлога Сет, Школки

Жеден Камен Подлога Сет, Школки

DEN 2.33

Износ
Залиха

Вклучени Се комплет Од Четири Подлоги. Мерки 4.25 " Плоштад. Изработени Од Издржлива Каменина. Печатени И Спакувани Во Сад Плута Поддршка За Понатамошна Заштита На Мебел. Вклучени Се комплет Од Четири Подлоги. Мерки 4.25 " Плоштад. Изработени Од Издржлива Каменина. Печатени И Спакувани Во Сад Плута Поддршка За Понатамошна Заштита На Мебел. Со широк избор на трендовски дизајни, Жедните Прилики Подлоги се стилски начин да се нагласи секој дом. Печатењето во целосна боја и подлогата од плута ќе обезбедат дополнителен слој на заштита на која било површина и ќе изгледаат убаво во исто време. Големината 41/4" е совршена за вашиот омилен пијалок.

Карактеристики

Производи во категоријата